Неприємний сюрприз для Сі: У Китаї спалахнули масштабні антиковідні протести (відео)

В останні дні в Пекіні, Шанхаї, Сіані, Нанкіні та інших китайських містах спалахнули протести проти політики суворих протикоронавірусних обмежень та блокувань. Обмеження та політика «нуль ковід», що проводиться лідером Сі Цзіньпіном, викликають поступове поширення демонстрацій на інші міста, зазначають Патріоти України.

Хвиля громадянської непокори, яка включала протести в Урумчі, де сталася пожежа, а також в інших місцях Пекіна та інших містах, досягла безпрецедентного рівня в материковому Китаї з того часу, як Сі Цзіньпін прийшов до влади десять років тому.

Внаслідок пожежі в четвер, 24 листопада, яка забрала життя 10 людей у висотній будівлі в Урумчі, столиці регіону Сіньцзян. У п'ятницю ввечері натовпи вийшли на вулицю, скандуючи «Покінчимо з блокуванням!» Багато інтернет-користувачів припустили, що мешканці не змогли вчасно втекти, тому що будівля була частково заблокована. В Урумчі, місті з населенням 4 млн людей, деякі люди були заблоковані на цілих 100 днів.

Як повідомляє BBC, тисячі протестувальників вийшли на вулиці Шанхая. Студенти також провели демонстрації в університетах Пекіна і Нанкіна. На акції протесту в Шанхаї – найбільшому місті Китаю і світовому фінансовому центрі на сході країни – люди відкрито вигукували гасла «Сі Цзіньпін, йди!» і «Комуністична партія, йди!»

Також відомо, що символом акцій протесту, що спалахнули в кількох регіонах країни проти карантинних заходів, стали чисті аркуші паперу. Студенти університетів у містах Нанкін та Пекін тримають чисті аркуші паперу на знак мовчазного протесту, що пояснюється прагненням уникнути арешту.

Китай дотримується підписаної Сі Цзіньпіном політики нульової епідемії Covid-19, навіть попри те, що більшість світу намагається співіснувати з коронавірусом. Китай захищає цю політику як рятівну та необхідну для запобігання перевантаженню системи охорони здоров'я.

Вижила тільки бабуся, яка вийшла на кухню: У Дніпрі російська ракета вбила майже всю родину (фото)

неділя, 5 лютий 2023, 9:55

14 січня російська ракета, яка поцілила в будинок на Набережній Перемоги, 118, у Дніпрі, забрала життя майже всієї родини. Цього дня до батьків у гості приїхали син із сім'єю та донька із чоловіком. Вижити вдалося лише бабусі, яка на момент вибуху вийш...

Буде удар по кишені: Vodafone підвищує тарифи та вводить плату за використання Telegram, названо дату

неділя, 5 лютий 2023, 9:47

Мобільний оператор Vodafone вирішив підвищити тарифи на зв'язок, а також ввести плату за використання популярного месенджера Telegram. Зміни чекають на абонентів з 10 лютого.Йдеться про тарифні плани, які можна підключити за умов передоплати. Контрактн...