"Неприродне положення тіла для самогубці": Експерти оцінили версії загибелі нардепа Давиденка

Фахівці припускають, що нардепа не вбили, але він міг випадково застрелитися через власну необережність.

Експерти оцінили три версії загибелі народного депутата Валерія Давиденка, висунуті поліцією - самогубство, доведення до самогубства і вбивство. На думку одного з них, положення тіла загиблого було нехарактерним для самогубці, повідомляють Патріоти України.

Так, на думку відомого українського оперативника, засновника кримінальної розвідки Управління по боротьбі з організованою злочинністю (УБОЗ) Валерія Кура, можливість самогубства не виключена, проте поки не ясний мотив. За його словами, в першу чергу, слід приділити увагу тому, який психологічний стан був у Давиденка останнім часом, і чи не вживав він спиртне в день смерті. Однак найбільш вірогідною колишній правоохоронець вважає смерть в результаті необережного поводження зі зброєю:

"Кілери так не діють. Вбити людину в закритому приміщенні без звукоізоляції, завівши її поза волею в туалет, представляє велику трудність".

Разом з тим, глава Асоціації власників зброї України Георгій Учайкін вказав на момент, який не вписується у версію самогубства. "Мені здається, що тіло Давиденка знаходилося в трохи неприродному як для самовбивці положенні. Але робити висновки ми з вами не маємо права, тому що це прерогатива слідства", - зазначив він.

Обидва експерти сходяться на тому, що фактажу, озвученого публічно, занадто мало для достовірної оцінки того, що сталося.

Джерело: Апостроф

"Хоч і тендітна, але...": На Росії дівчина-боєць ММА нокаутувала чоловіка, який в чотири рази важче за неї (відео)

п’ятниця, 27 листопад 2020, 22:44

Маздюк провела в ММА п'ять поєдинків, в яких здобула чотири перемоги і один раз програла. Неординарний поєдинок пройшов в Росії в рамках поп-ліги ММА «Наша справа». Проти дівчини-бійця Дар'ї Маздюк, вага якої становить 62 кг, вийшов ... 240-кілограмови...

В окупованому Криму залишаються російські самозванці: "Артек" переїжджає на Херсонщину

п’ятниця, 27 листопад 2020, 22:15

Після окупації Криму «Артек» переїхав на територію материкової частини України і зараз розташований у Пущі-Водиці під Києвом. У Херсонській області планують відкрити філіал дитячого центру «Артек». Відповідний меморандум підписаний між головою Херсонсь...