"Неприродне положення тіла для самогубці": Експерти оцінили версії загибелі нардепа Давиденка

Фахівці припускають, що нардепа не вбили, але він міг випадково застрелитися через власну необережність.

Експерти оцінили три версії загибелі народного депутата Валерія Давиденка, висунуті поліцією - самогубство, доведення до самогубства і вбивство. На думку одного з них, положення тіла загиблого було нехарактерним для самогубці, повідомляють Патріоти України.

Так, на думку відомого українського оперативника, засновника кримінальної розвідки Управління по боротьбі з організованою злочинністю (УБОЗ) Валерія Кура, можливість самогубства не виключена, проте поки не ясний мотив. За його словами, в першу чергу, слід приділити увагу тому, який психологічний стан був у Давиденка останнім часом, і чи не вживав він спиртне в день смерті. Однак найбільш вірогідною колишній правоохоронець вважає смерть в результаті необережного поводження зі зброєю:

"Кілери так не діють. Вбити людину в закритому приміщенні без звукоізоляції, завівши її поза волею в туалет, представляє велику трудність".

Разом з тим, глава Асоціації власників зброї України Георгій Учайкін вказав на момент, який не вписується у версію самогубства. "Мені здається, що тіло Давиденка знаходилося в трохи неприродному як для самовбивці положенні. Але робити висновки ми з вами не маємо права, тому що це прерогатива слідства", - зазначив він.

Обидва експерти сходяться на тому, що фактажу, озвученого публічно, занадто мало для достовірної оцінки того, що сталося.

Джерело: Апостроф

Хіти тижня. Пішов з життя легендарний український футболіст, котрий грав у найзірковішому складі київського "Динамо"

субота, 11 липень 2020, 2:00

З 10-річної ігрової кар'єри вісім років уродженець донецького Єнакієвого відіграв у київському «Динамо». 5 липня на 73 році пішов з життя видатний український футболіст Володимир Трошків. Про трагедію йдеться на сторінці Національної збірної України се...

Веселі розваги тривали недовго: На базі відпочинку на Херсонщині зафіксовано Covid-19, ізолювали 165 людей

субота, 11 липень 2020, 0:30

Коронавірус виявлено у чоловіка з обслуговуючого персоналу. Наразі хворого госпіталізовано до обласної інфекційної лікарні, симптомів наявності коронавірусу у нього не виявлено, його стан задовільний. «На момент виявлення інфікованого на базі відпочинк...