Нереальні гроші для пересічного українця: Jerry Heil розповіла, скільки коштує її навчання у США та хто допоміг заплатити

Українська артистка Jerry Heil поділилася деталями свого навчання у престижному музичному коледжі Берклі у Бостоні, передають Патріоти України.

Як зізналася співачка, щоб оплатити навчання у виші треба чималі гроші. Коли Jerry Heil дізналася, що її зарахували у Берклі, вона не мала коштів для сплати за навчання. Нажаль, навіть під час війни жодних знижок для українських студентів у коледжі не було.

"Це моя давня мрія. Але я сиділа, читала це повідомлення та розуміла, що за ці гроші, які я відкладала на навчання, я купила батькові машину, тому що вони залишилися без роботи. Треба було щось вигадувати. Стала підраховувати скільки коштує. Нажаль, для українців там немає ніякої знижки. Серед першокурсників я була одна українка, а взагалі на весь Берклі усього дев'ять студентів. Не розумію, чого на цих дев'ять людей зробити якусь знижку", - поділилася співачка в інтерв'ю Григорію Решетніку.

В решті решт, з оплатою за коледж співачці допомогли її друзі, а далі вона самостійно почала вносити кошти. Також Jerry Heil отримала грант від Берклі за те, що добре проявила себе на вступних іспитах.

"Навчання за один семестр коштує 40 тисяч доларів. При цьому, я отримала грант у 10 тисяч. Це означає, що Берклі мені допомагає, тому що я добре себе показала на вступі. Решту, 30 тисяч доларів, я маю платити сама. Загалом, навчання триває чотири роки", - поділилася співачка.

Невелика перерва: Коли чекати наступну магнітну бурю і як до неї підготуватися

вівторок, 3 жовтень 2023, 14:58

У понеділок, 2 жовтня, закінчилася магнітна буря, тому багато метеочутливих людей краще почуватимуться. Проте, вже 5 жовтня очікується нова фаза, передають Патріоти України. У цей період багато людей можуть відчувати запаморочення, нудоту, головний біл...

Які авто з пробігом купують українці на внутрішньому ринку - підсумки вересня

вівторок, 3 жовтень 2023, 14:47

В Україні за вересень збільшилися продажі нових і вживаних автомобілів. Експерти назвали найпопулярніші марки та моделі авто з пробігом на внутрішньому ринку. Про церозповіли в Інституті досліджень авторинку, передають Патріоти України. Найпопулярнішим...