"Нерви зі сталі": Як боєць ЗСУ спокійно їсть під артобстрілом (відео)

Людей вразило відео, на якому військовий їсть під час артилерійського обстрілу росіян. Витримка у нашого бійця сталева, адже він тільки поскаржився, що йому вибило з рук галету. Відео з ним опублікувало видання Visegrád 24, інформують Патріоти України.

Як військові витримують артобстріл росіян

"Молодий український військовий намагається перекусити під час обстрілу російської артилерії. Він упускає крекер під час обстрілу, але не виглядає надто стурбованим", – йдеться в повідомленні.

Окрім того, видання зауважило, що у бійця сталеві нерви. На відео чутно, як український військовий спочатку бідкається, що в нього забруднився мед в пачці, потім вибило галету з рук.


За дім їм стала лікарняна палата: Кохана поїхала за бійцем на лікування до Бельгії - їх одружили в посольстві

неділя, 2 квітень 2023, 0:55

Щойно почали жити разом, як сталась війна. Під час контрнаступу на Херсонщині Сергій сильно обгорів, з опіками такого ступеню йому давали не багато шансів вижити, але медевакуацією його вдалося доправити до Бельгії, передають Патріоти України. Поїхати ...

Заскочили його з молодим іподияконом: Журналісти змусили знітитися митрополита Павла (відео)

неділя, 2 квітень 2023, 0:37

Журналісти-розслідувачі зловили митрополита УПЦ МП Павла у Лаврі у компанії 24-річного Анатолія Лузгіна, повідомляють Патріоти України. Журналісти запитали, у яких стосунках перебуває Павло з Лузгіним. Той відповів, що Анатолій – це звичайний іподиякон...