Нещодавно одружився: Зірка "Вар'яти-шоу" вперше стане батьком (фото)

​Володимир Жогло мріє про велику сім'ю.

Зірка гумористичного «Вар'яти-шоу» Володимир Жогло, який місяць тому одружився на своїй дівчині Ірині, вперше стане батьком, повідомляють Патріоти України.

Молоді спочатку розписалися в рагсі, а потім зіграли весілля у Львівській області у вузькому колі близьких родичів. «Це було весілля закритого типу, в сімейному колі з дотриманням правил карантину. Не було нічого на широку ногу або лакшери», - розповів "Новому каналу" Володимир.

У новій родині скоро з'явиться малюк. Ірина показала на фото помітно округлий животик. Судячи з форм молодої дружини гумориста, чекати появи первістка залишилося не довго.


Володимир мріє про велику сім'ю. Раніше він говорив в інтерв'ю, що хоче трьох дітей. Навіть імена для них придумав. «Я хочу трьох дітей, тому що і нас в родині троє. Уже й імена придумав. Старшого сина назву Ярослав. Право назвати дочку віддам дружині. А молодшого сина - чи Матвій, або Максим», - сказав Володимир.

Ядерні реактори захищені. Але полігон з відпрацьованим ядерним паливом є мішенню РФ

неділя, 14 серпень 2022, 7:10

Оперативна обстановка на фронті станом на 14 серпня 2022 року. Оперативна обстановка на фронті станом на 14 серпня 2022 року. Відповіді на найактуальніші запитання: що сталося в Саках - на головному військовому аеродромі в Криму, з якого атакували Укр...

На Луганщині сили спротиву зірвали спецоперацію ворога, націлену на блокування постачань високоточної зброї ЗСУ

неділя, 14 серпень 2022, 6:51

Завдяки своєчасній реалізації оперативної інформації вдалося зірвати операцію російських спецслужб, яка мала на меті завадити постачанню в Україну західного високоточного озброєння і і уникнути чисельних жертв серед цивільного населення окупованих міст.