Кіт Арахіс підкорив мережу незвичною "заячою" мордочкою та вухами (фото)

Особливий кіт Арахіс потрапив до притулку для тварин, коли його господар помер. Котик частково сліпий і глухий, але це не головна його особливість. Арахіс схожий на зайчика: з близько посадженими вушками і гострою мордочкою. У нього вузькі розрізи очей і широкий рот, що іноді не закривається, зазначають Патріоти України.

Кіт потрапив до притулку разом з 9 іншими котами. Річ у тім, що його власник помер, а доглядати за муркотунами більше не було кому. Коли Арахіса вперше побачили працівники притулку – одразу ж зрозуміли: кіт надто особливий, тому потребуватиме особливого догляду і любові.

У притулку не були впевнені, що саме так змінило зовнішність кота. Чи це пов’язано з чимось, що з ним сталося у минулому, чи він просто народився таким – на жаль, незрозуміло. Приблизно його вік становить 8 років.

Втім, усім довкола було ясно одне – Арахіс абсолютно чарівний. Почувши історію цього особливого кота, по нього у притулок прийшла жінка Сідней Бенхем. Зізнається: вперше побачивши його, вже не могла відмовитися від нього.

"Коли я побачила його, я знала, що не можу залишити його там", – сказала нова власниця.

Сідней зізнається: Арахіс – незалежна особистість. Він люблячий і добрий, любить грати з руками і жувати пальці на ногах. Інколи кіт навмисно ігнорує хазяйку чи робить такі речі, які дратують Сідні. "Інвалідність ніяк не зупиняє його! Він безмежний!" – ділиться нова господиня.


Точно дізнатися, що пережив Арахіс у своєму житті, вже неможливо. Але зараз він у безпеці та любові – у домі, де нарешті може вийти зі своєї шкаралупи та продемонструвати свою унікальність.

Двох вже замало: Українці отримуватимуть три платіжки за газ

субота, 19 червень 2021, 9:19

В Україні будуть надходити три платіжки за газ. Окрім вартості самого блакитного палива і плати за транспортування, також доведеться платити і за обслуговування внутрішньобудинкових мереж. Останній тариф обіцяють зробити дещо меншим, ніж чинна абонплат...

У Росії на аеродромі розбився пасажирський літак

субота, 19 червень 2021, 8:55

У суботу, 19 червня, в Росії на Кузбасі (Кемеровська область) літак Л-410 здійснив аварійну посадку. Попередньо в результаті інциденту загинули чотири особи, ще 17 постраждали, зазначають Патріоти України. Про це повідомили РИА Новости з посиланням на ...