Несподівані проблеми на Олімпіаді-2022: Китай вимагає з українців величезні гроші за ПЛР-тест... боб-саней

Український скелетоніст Владислав Гераскевич розповів, що китайська влада вимагає з українців великі гроші за проведення ПЛР-тесту боб-саней, на яких повинна змагатися Лідія Гунько. Про це спортсмен повідомив в Instagram, передають Патріоти України.

“Наша команда зіштовхнулась з черговою проблемою на шляху до Китаю. В цей раз, пов’язана з переправкою боб-саней, на яких Ліда Гунько буде змагатись. Китайська сторона вимагає сплатити величезну суму грошей за ПЛР-тестування боб-саней та усіх речей, які знаходяться у контейнері, в якому це все прибуло у Китай. Як Ви думаєте, звідки будуть брати мазок?” - написав Гераскевич.

Не для очей пасажирів: Як виглядають приміщення авіалайнерів, де випрастовують свої натружені ніжки та відпочивають стюардеси (фото)

неділя, 16 червень 2024, 9:40

Під час виснажливих перельотів часто хочеться випростати ноги та прилягти. Як з’ясувалось, така можливість є, але тільки у членів екіпажу на далекомагістральних рейсах, повідомляє CNN. Спеціальні кімнати повністю обладнані так, щоб бортпровідники могли...

Програма мінімум - одна перемога і одна нічия: Для виходу в плей-оф з групового етапу Євро-2024 збірній Україні вистачить 4 очки - тренер "Руха"

неділя, 16 червень 2024, 9:32

У понеділок, 17 червня, національна збірна України з футболу зіграє свій перший матч на стадії групового етапу цьогорічного чемпіонату Європи. На "Мюнхен Арені" синьо-жовті поміряються силами зі збірною командою Румунії. Наступні поєдинки у квартеті Е ...