Несподівано: Польщу покинули через коронавірус лише 4% українських заробітчан

Через незначний відтік кадрів проблем у Польщі не виникло.

Лише близько 4% українських заробітчан покинули Польщу і повернулися додому після оголошення карантину. В основному повернутися додому вирішили ті люди, які перебували у Польщі по безвізу. Вони вирішили покинути Польщу через непередбачувану ситуацію із закриттям українсько-польського кордону. Про це повідомляє компанія з працевлаштування Gremi Personal, передають Патріоти України.

Здебільшого серед тих, хто ухвалив рішення повернутися до України, були люди, у яких закінчувалася робоча віза або які, маючи дозвіл на роботу, працювали за безвізом. "Ті, у кого через непередбачувану ситуацію з закриттям кордонів могли виникнути проблеми, поїхали. Вони не хочуть залишатися в Польщі, працювати нелегально і отримати штамп про депортацію, коли закінчиться термін легального перебування", – розповів керівник компанії Євген Кириченко.

Водночас через незначний відтік кадрів проблем у Польщі не виникло. Зокрема, їхні місця зайняли ті українці, які залишилися без роботи через закриття кафе і ресторанів.

Що відомо про карантинні заходи в Україні і Польщі?

Через епідемію коронавірусу українсько-польський кордон фактично закритий. Обидві країни ввели обмеження на його перетин. Тимчасово зупинено авіаційне і залізничне сполучення.

Українці, які працюють у Польщі, були попереджені про такі кроки, тож мали час повернутися додому. Втім у багатьох країнах світу залишилися наші громадяни, які не змогли вчасно повернутися.

А ви це знали? Чому у СРСР корпус телевізорів робили із дерева

неділя, 23 лютий 2025, 9:50

У часи Радянського Союзу телевізори мали зовсім інший вигляд, ніж сучасні моделі. Їхні корпуси виготовлялися з дерева. Використання дерев'яних корпусів для телевізорів було поширене не лише в СРСР, але й в інших країнах, таких як США, Японія та країни ...

Літній час 2025: Українцям пояснили, чи буде традиційне переведення годинників навесні

неділя, 23 лютий 2025, 9:45

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 13 травня 1996 року стрілки годинників в Україні переводять на одну годину назад щоосені останньої неділі жовтня і на годину вперед щороку навесні останньої неділі березня. Традиційно перехід на зимови...