Несподівано та посеред ночі: МОЗ провів "коронавірусну" спецоперацію в Миколаєві

Миколаївська область, як і раніше, - єдина в Україні, де не виявлено жодного зараженого коронавірусом.

У Миколаєві людей, що хворіють на пневмонію, яким раніше були поведені тести на COVID-19, перевірили на наявність коронавіруса в лабораторії іншої області. За результатами цих досліджень коронавіруса у пацієнтів також не виявили. Про це заявив у четвер, 9 квітня, під час брифінгу заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко, чия машина потрапила в ДТП в Миколаєві, передають Патріоти України.

- Ми вночі провели спецоперацію: взяли в одній з лікарень у хворих з пневмонією зразки і доставили їх не в цю вірусологічну лабораторію, а в іншу, яка знаходиться за межами області. Результати, які ми отримали, підтверджують, що дослідження збігаються, - сказав Віктор Ляшко.
Миколаївська область, як і раніше, - єдина в Україні, де не виявлено жодного зараженого коронавірусом. У той же час мер Миколаєва Олександр Сенкевич заявив, що в квітні в місті відкриють нову лабораторію для обстежень на коронавірус.
- Це нова тест-система, яка вже є в аеропортах «Жуляни» і «Бориспіль». Ми такий же апарат матимемо в Миколаєві на базі нашої першої лікарні. Таким чином, у нас з'явиться власна міська лабораторія, яка буде проводити тести всім бажаючим за гроші. А для того, у кого є підозри по анамнезу, тести проведуть безкоштовно", - зазначив Сенкевич.

Комаровський розповів про користь і шкоду дихальної гімнастики при коронавірусі (відео)

субота, 30 травень 2020, 15:15

Дихальна гімнастика не повинна кому-небудь замінювати особисту гігієну і заходи щодо соціального дистанціювання. Відомий український лікар і телеведучий Євген Комаровський розповів, чи може комплекс дихальних вправ допомогти при захворюванні COVID-19. ...

"Ничто так не бесило жителей Ялты, как лохань "Владимир": Росія закрила Крим для "туристичних лайнерів"

субота, 30 травень 2020, 12:54

Місцевих злить не так заборона рейсів, скільки те, як непоказно виглядає російське судно в порівнянні з іноземними, які тепер вони бачать лише на старих фото. Влада Росії через карантин заборонила відвідування анексованого Криму для туристичних лайнері...