
У Києві з квартири втекла змія й залізла в припарковане таксі. Інцидент стався 26 червня. Про це повідомила Kyiv Animal Rescue Group у Facebook, передають Патріоти України.
"Виявилося, що втік маїсовий полоз. Він виліз із погано закритого тераріуму у квартирі, а потім зліз деревом із висоти четвертого поверху. Покинувши будинок, він проповз вулицею значну відстань і заліз в автомобіль, у шпарину між бензобаком і днищем машини", – ідеться в повідомленні.

Відстежити шлях змії господарі змогли завдяки камерам. Вони ж і викликали рятувальників. Для визволення рептилії рятувальники демонтували бензобак. "Після демонтажу бака змію успішно витягнули з порожнини й повернули господарям. Вони намагатимуться більше не допустити втечі рептилії", – додали рятувальники.


На Полтавщині неповнолітнього визнано винним у підпалі автомобіля, який він здійснив за грошову винагороду після «замовлення», отриманого через Telegram. Інцидент стався наприкінці 2025 року в селі Божківське. За даними слідства, з підлітком у месендже...
Синоптики попереджають про зміну погодних умов в Україні: після періоду помірної літньої температури країну очікує помітне потепління, яке прийде вже наприкінці тижня, передають Патріоти України. За даними Українського гідрометеорологічного центру, най...