Несподіваний секрет довголіття відкрила 102-х річна американка

Жінка у Південній Кароліні у вівторок відсвяткувала свій 102-й день народження з прихожанами церкви та родиною.

Неожиданный секрет долголетия раскрыла отметившая 102-летие американка

"Жительница города Дарлингтон (США) Энни Мэй Белин отметила свой 102-й день рождения в кругу родственников, друзей и прихожан из ее церкви. В момент празднования на имениннице было большое количество украшений, а на голове – корона", пише "Профиль" з посиланням на Local 12, передають Патріоти України. Далі мовою перекладу.

Белин заявила, что один из секретов ее долголетия – не лезть не в свое дело.

"Послушание. А еще попытка заниматься своими делами и не совать нос в чужие дела, если только я сама не готова заняться ими. Я люблю людей, мне нравится общаться", – призналась она.

Долгожительница также рассказала, что больше всего скучает по работе.

"Мне не разрешают работать. Я работала на производстве сигарет и жевательного табака", – объяснила Белин.

Американка добавила, что считает крайне важным следить за собой в любом возрасте: она регулярно делает укладку – каждые две недели в этом ей помогает личный стилист.

Недоімперія Х*йла як дворняга безрідна: "Путін постійно говорить про Україну через відсутність у Росії власної історії", - професор Єльського університету Снайдер (відео)

четвер, 2 грудень 2021, 7:50

Відома стаття президента Росії Володимира Путіна, в якій він виклав своє бачення історії України, Білорусі та Росії, з історичної точки зору не має жодної цінності. Про це заявив всесвітньовідомий історик, професор Єльського університету Тімоті Снайдер...

Просто жах якийсь: У Китаї гуска почала нестися яйцями з чорними жовтками (відео)

четвер, 2 грудень 2021, 6:10

У відео, яке чоловік на ім’я Чжу розмістив у соцмережі, пояснив, що на вигляд і запах яйця - нормальні, не зважаючи на колір жовтка. . Експерту з птахівництва встановили, що можливою причиною такого феномену могло стати те, що забруднення навколишньо...