

Жителі столиці «ЛНР» скаржаться в соціальних мережах, що через нерегулярну подачу води, до їхніх осель по каналізаційним трубам заповзають змії, повідомляють Патріоти України з посиланням на портал DonPress.
Відповідні повідомлення журналісти видання помітили у соцмережах.
Очевидці пишуть, що в каналізації міста оселилися змії, які ховаються від спеки.
«Прості і нешкідливі полози, але якщо такий звір заповзе в квартиру через ваш унітаз, то я не думаю, що ви зрадієте такому сусіді. На фото - змії, які потрапили до багатоповерхівок: зокрема, мова про квартал Якіра».
За словами луганчан, в інших містах ОРЛО ситуація з водопостачанням є ще гіршою: Брянка, Кіровськ, Ровеньки взагалі часто сидять без води.В Україні сповільнилося зростання цін – у травні 2026 року річний рівень інфляції склав 8,2% проти 8,6% у квітні. Однак комунальні послуги здорожчали. За рік – з травня 2025-го по травень 2026-го – тарифи зросли загалом на 2,1%, тоді як у квітні було 1...
Українці продовжують отримувати пенсії та інші соціальні виплати, однак вимоги до страхового стажу для виходу на пенсію за віком щороку поступово зростають. У Пенсійному фонді України пояснили, чим відрізняються трудовий і страховий стаж, а також який ...