"Нестерпна жорстокість, четверо дітей лишились сиротами": Окупанти в Криму застрелили громадянина Узбекистану (фото)

У Криму 11 травня російські силовики застрелили Набі Рахімова - громадянина Узбекистану, який був батьком чотирьох дітей. Про це повідомляє Кримська правозахисна група на своїй Facebook-сторінці, передають Патріоти України.

Вбивство сталося під час обшуків у будинку Рахімова в селі Дубки. "У Криму, в Сімферопольському районі, в селі Дубки під час обшуку 11 травня 2021 року російські силовики застрелили громадянина Узбекистану, батька чотирьох дітей Набі Рахімова. Тим самим, російською окупаційною владою Криму щодо громадянина Узбекистану було порушено право на життя", - сказано в повідомленні.

Також, за інформацією кримської активістки Муміне Салієвої, співробітники ФСБ відвезли в невідомому напрямку дружину Рахімова Сахібу Бурханову і 15-річного сина. Їх досі сусіди не можуть знайти.

Зазначимо, що Рахімов звертався до ЄСПЛ з позовом проти Росії (порушення статті 3 Конвенції: захист від жорстокого поводження; порушення статті 5 параграф 1, 1 (f) і 4 Конвенції: право на свободу). У 2014 році Європейський суд з прав людини присудив йому компенсацію в сумі 17 000 євро.

У коментарях користувачі відзначили, що це жах і нестерпна жорстокість.

Україні не дуже пощастить?: Суперкомп'ютер спрогнозував результати Євро 2020

вівторок, 15 червень 2021, 22:16

Суперкомп'ютер спробував спрогнозувати результати чемпіонату Європи та переможця. Якщо вірити цим прогнозом - збірна України вилетить ще задовго до фіналу, передають Патріоти України. У групі А фаворитом стане Італія, на другому місці - Туреччина, на т...

Латвія скасувала обов’язкове носіння масок на вулиці і восени навряд вже повернеться до цієї практики

вівторок, 15 червень 2021, 21:52

З 1,8 млн населення країни наразі вакцинувалося близько мільйона, і задовго до кінця літа має бути привите все доросле населення. У Латвії уряд у вівторок, 15 червня скасував вимогу використовувати маски на вулиці, де спостерігається інтенсивний рух лю...