"Нетрадиційна медицина": У реабілітаційний заклад для відновлення поранених бійців ЗСУ запросили порнозірку українського походження. Ефект виправдав очікування (відео)

Дівчина без комплексів швидко встановлює приязний контакт з незнайомими чоловіками, займаючись з одужуючими у басейні реабілітаційного центру

Фізіотерапевт з центру реабілітації вважає, що візити "акторки" допомагають ветеранам ЗСУ відновлюватись після поранення. Жінка оголосила збір 1 млн грн на користь постраждалих військових.

У Центр складного ендопротезування, остеоінтеграції та біоніки, в якому проходять реабілітацію українські військові, запросили українку Юлію Сенюк, залучену в індустрію фільмів для дорослих. Автори ініціативи впевнені, що подібне використання жінки допоможе відновитись бійцям ЗСУ. Репортаж з реабілітаційного центру опубліковано на порталі Deutsche Welle.

У репортажі розповіли, що Сенюк у титрах підписана псевдонімом "Джозефіна Джексон". Жінку показали під час проведення реабілітаційних занять у басейні. Військові з різними наслідками поранень плавають, водночас їм допомагають тренери та учасниця фільмів для дорослих.

Бійці поділились враженнями від зустрічі із Сенюк. Наприклад, ветеран Олександр вважає це "прикольним".

"Ментально дуже прикольно. Це щось! Та цього не може бути! Я навіть поголився!"

Жінка пояснила, що бере участь у реабілітації військових, які втратили кінцівки. З її слів, ідеться про "психологічну підтримку". Спершу вона не планувала у такий спосіб допомагати бійцям. Однак, коли її запросили, то погодилась, щоб "розбавити ситуацію та підняти настрій".

На відео показали, як Юлія промовляє кілька слів англійською, плаває разом з ветеранами у басейні та фотографується. Фізіотерапевт Дмитро Ткаченко зауважив, що використання жінки під час реабілітації позитивно впливає на відновлення: чоловіки краще працюють на тренажерах і у них покращується настрій.

Зазначимо, Юлія Сенюк на сторінці Instagram оголосила збір 1 млн грн на потреби ветеранів.

До 600 євро на людину: Названо суми, які роздають біженцям з України в найпопулярніших країнах ЄС

п’ятниця, 19 квітень 2024, 8:56

Українські переселенці, шукаючи притулок за кордоном, можуть розраховувати на фінансову підтримку від країни, де вони перебувають. Найбільше українських біженців знаходиться у Німеччині, Франції, Італії, Польщі та Чехії. Розміри соціальних виплат від ц...

В Україні засуджені зможуть служити в ЗСУ навіть офіцерами, але є умова: У Раді пояснили механізм

п’ятниця, 19 квітень 2024, 8:44

Генеральним штабом Збройних сил спільно з Міноборони та Мін’юстом було розроблено законопроєкт про можливість мобілізації засуджених. Документ передбачає обов’язкову згоду не лише самих в’язнів, а й командирів частин, де будуть створені такі окремі спе...