
У Києві посилюють карантинні обмеження. Ситуація з коронавірусом в місті щодня погіршується, передають Патріоти України, посилаючись на терміновий брифінг мера Києва Віталія Кличка.
За його словами, карантин посилять через погіршення COVID-ситуації.
З 1 листопада вводять такі обмеження: тільки з негативним ПЛР-тестом і COVID-сертифікатом можна буде відвідувати:
Діти та підлітки можуть відвідувати ТРЦ тільки з батьками, які мають або COVID-сертифікат або негативний ПЛР-тест.
Громадський транспорт не закриватимуть, але їздити зможуть тільки пасажири з COVID-сертифікатом або негативним ПЛР-тестом.
Зазначимо, що станом на сьогодні Київ перебуває в "помаранчевій" зоні карантину. Втім, на сайті МОЗ вказано, що у місті три дні поспіль перевищують два показники щодо поширення коронавірусу. Це є умовою для переходу міста в "червону" зону.
Тепер вже колишній абсолютний чемпіон світу у надважкій вазі Олександр Усик (25-0, 16 КО) може провести свої останні поєдинки у США. Про це в коментарі ESPN повідомив спортивний директор українця Сергій Лапін, передають Патріоти України. . За словами ...
30 червня відбудеться повня у сузір'ї Козерога, яка цього року набуває особливо напруженого характеру. Це буде перша повня після червневого сонцестояння, а значить, у Північній півкулі Місяць буде незвичайно низько над горизонтом, а в Південній півкулі...