Невеселе видовище: Горлівський блогер показав центральні вулиці окупованого міста (відео)

Горлівський блогер Валера показав горлівчанам, які виїхали з рідного міста, відео, зняте на центральних вулицях міста, передають Патріоти України.

Чоловік проїхав проспектом Леніна, вулицями Миколи Чури, Пушкінської та Рудакова. Як розповіло видання Горлівка.ua, підписники Ютуб-каналу «Просто Валера» звертаються до Валерія з проханням зробити оглядове відео районів, де вони раніше жили. У вільний час блогер виконує їхні прохання.
З сюжету Валерія неможливо дізнатися настрої людей, які живуть у непідконтрольному Україні місті, але дороги та вулиці, якими колись ходили горлівці, які виїхали, побачити можна.

"Коли на 100% довіряєш ЗСУ": Мережу розсмішило відео з собакою, яка спить під "звуки сирен"

четвер, 26 травень 2022, 18:32

Користувачів мережі розсмішило нове відео з песиком, який просто неба спить нібито під звуки сирен. Автори допису відзначили, що чотирилапий улюбленець наскільки довіряє Збройним силам України, що не боїться навіть ракетних ударів, передають Патріоти У...

Російський солдат пограбував квартиру в Ірпені та залишив своє фото "на пам'ять" господині

четвер, 26 травень 2022, 17:22

Російські військові в Україні відзначилися не тільки тотальною жорстокістю, а й дурістю. Один з солдатів армії РФ пограбував квартиру в Ірпені та залишив господині своє фото. Про це власниця житла Валерія розповіла в коментарі "Українській правді", пер...