Невідомий науці вид: В Австралії зловили акулу з "людською посмішкою" (фото)

Невідомий вид. В Австралії зловили акулу з "людською посмішкою". ФОТО

Біля узбережжя Австралії рибалки спіймали незвичайну глибоководну акулу з витріщеними очима, грубою шкірою та усмішкою, що дуже схожа на людську, передають Патріоти України.

Рибалка впіймав рибу на глибині близько 650 метрів біля узбережжя Нового Південного Уельсу в Австралії. Вчені не впевнені, до якого виду може належати ця акула.

Найбільш поширене припущення — сигарна бразильська акула (Isistius brasiliensis). Також експерти припускають, що це може бути акула-гоблін (Mitsukurina owstoni) або різновид акули, що світиться (Etmopteridae).

Фото: Trapman Bermagui / Facebook

Сам рибалка, який спіймав рибу, не згоден з припущеннями — він вважає, що це Ковтаюча короткоплавцева акула (Centrophorus moluccensis).

Крістофер Лоу, директор Лабораторії акул у Каліфорнійському державному університеті в Лонг-Біч, припускає, що рибалці міг потрапити зовсім новий вид акул, який ми досі не зустрічали.

У Польщі спіймали українця на його 21-му пограбуванні

вівторок, 28 березень 2023, 21:14

У Польщі, в Ченстохові, правоохоронці затримали 33-річного громадянина України, який вчинив пограбування в одному з міських магазинів. Про це повідомляє видання Inpoland, передають Патріоти України. Чоловік викрав товар із магазину, а коли йому намагав...

Прямував до Варшави: На Хмельниччині перекинувся автобус із 25 пасажирами (фото)

вівторок, 28 березень 2023, 20:15

Автобус, у салоні якого були 25 пасажирів, включно з п'ятьома неповнолітніми, перекинувся неподалік міста Волочиськ Хмельницької області вранці у вівторок, 28 березня. Пасажири отримали травми різного ступеня важкості. Подробиці ДТП розповіли в поліції...