Невідомий науці вид: В Австралії зловили акулу з "людською посмішкою" (фото)

Невідомий вид. В Австралії зловили акулу з "людською посмішкою". ФОТО

Біля узбережжя Австралії рибалки спіймали незвичайну глибоководну акулу з витріщеними очима, грубою шкірою та усмішкою, що дуже схожа на людську, передають Патріоти України.

Рибалка впіймав рибу на глибині близько 650 метрів біля узбережжя Нового Південного Уельсу в Австралії. Вчені не впевнені, до якого виду може належати ця акула.

Найбільш поширене припущення — сигарна бразильська акула (Isistius brasiliensis). Також експерти припускають, що це може бути акула-гоблін (Mitsukurina owstoni) або різновид акули, що світиться (Etmopteridae).

Фото: Trapman Bermagui / Facebook

Сам рибалка, який спіймав рибу, не згоден з припущеннями — він вважає, що це Ковтаюча короткоплавцева акула (Centrophorus moluccensis).

Крістофер Лоу, директор Лабораторії акул у Каліфорнійському державному університеті в Лонг-Біч, припускає, що рибалці міг потрапити зовсім новий вид акул, який ми досі не зустрічали.

Уособлення запеклих боїв за Бахмут: Світом шириться фото пораненого українського воїна, котре може стати одним з символів цієї війни

середа, 7 грудень 2022, 23:07

7 грудня 2022 року у мережу потрапила фотографія закривавленого обличчя пораненого під Бахмутом українського воїна, яка мільйони людей у всьому світі не залишила байдужими. . Знімок зробив турецький фотограф Метін Акташ для турецького інформаційного а...

Безробіття і мобілізація: У Кабміні відповіли, чи можуть призвати до армії українців без роботи

середа, 7 грудень 2022, 22:30

В Україні продовжує діяти військовий стан та загальна мобілізація, тому особи, які не мають офіційного працевлаштування, перебувають на обліку в центрі зайнятості та не мають підстав для відстрочення від призову, можуть бути зняті з реєстрації в центрі...