"Невинне" суто розважальне шоу: Коля Сєрга назвав один з основних інструментів Путіна, який впливає на росіян

Український поет, музикант, телеведучий Микола (Коля) Сєрга, який захищає Україну від російських окупантів, переконаний, що російське розважальне шоу Comedy Club є одним із найуспішніших інструментів кремлівської пропаганди. Про це він розповів у подкасті GLOSTER FM, передають Патріоти України.

За допомогою Comedy Club росіянам роками навіювали власну другосортність, щоб громадяни не бажали кращого життя, а задовольнялися розбитими дорогами й туалетами на вулиці. За допомогою гумористичного продукту президент РФ Володимир Путін і його уряд впроваджують своєму народові потрібні "цінності", вважає Сєрга.

"Comedy Club – один з основних інструментів Путіна. Бо гумор – це культурний продукт, який дуже швидко дає посланню зайти в обхід твоїх свідомих захистів. Через Comedy Club було дуже багато впроваджень ксенофобії, "малых народов", знецінювання. Дуже багато меседжів. Саме тому Comedy Club Production належить "Газпром-Медіа Холдингу", який є частиною "Газпрому", а "Газпром" належить Путіну. Він був для цього викуплений і впроваджений. Це дуже потужний інструмент", – каже Сєрга.

"Опустивши ніс, подивіться на свої ноги": Пес Патрон, позуючи в маках, дав українцям цінні поради (фото)

неділя, 16 червень 2024, 22:14

Пес Патрон опублікував в Instagram гарні світлини, зроблені на природі. Позував собака у маках, передають Патріоти України. Знімки супроводжує мотивувальний допис від Патрона, у якому він радить всім, хто опускає ніс, звернути увагу на свої ноги, які д...

Не так багато, як хтось гадає: 15-річний син Потапа чесно зізнався, скільки грошей витрачає щомісяця

неділя, 16 червень 2024, 21:59

Син українського репера та продюсера Потапа – Андрій Потапенко – розповів про свої щомісячні витрати у Києві. Так, юнак з'явився у TikTok ролику користувачки з ніком angelina.pichik і відповів на запитання про суму, яку щомісяця витрачає на власне житт...