"Невинне" суто розважальне шоу: Коля Сєрга назвав один з основних інструментів Путіна, який впливає на росіян

Український поет, музикант, телеведучий Микола (Коля) Сєрга, який захищає Україну від російських окупантів, переконаний, що російське розважальне шоу Comedy Club є одним із найуспішніших інструментів кремлівської пропаганди. Про це він розповів у подкасті GLOSTER FM, передають Патріоти України.

За допомогою Comedy Club росіянам роками навіювали власну другосортність, щоб громадяни не бажали кращого життя, а задовольнялися розбитими дорогами й туалетами на вулиці. За допомогою гумористичного продукту президент РФ Володимир Путін і його уряд впроваджують своєму народові потрібні "цінності", вважає Сєрга.

"Comedy Club – один з основних інструментів Путіна. Бо гумор – це культурний продукт, який дуже швидко дає посланню зайти в обхід твоїх свідомих захистів. Через Comedy Club було дуже багато впроваджень ксенофобії, "малых народов", знецінювання. Дуже багато меседжів. Саме тому Comedy Club Production належить "Газпром-Медіа Холдингу", який є частиною "Газпрому", а "Газпром" належить Путіну. Він був для цього викуплений і впроваджений. Це дуже потужний інструмент", – каже Сєрга.

Зірка "Скаженого весілля" зізнався, кому би із "хороших росіян" видав українські паспорти

середа, 22 березень 2023, 11:59

Народний артист України Назар Задніпровський пригадав свою розмову з колегою, акторкою Галиною Безрук, з якою разом грав у серіалі "Будиночок на щастя". У програмі "Слава+" Задніпровський прокоментував рішення української артистки Безрук під час повном...

Як під час поцілунку: Счені пояснили, чому треба їсти із заплющеними очима

середа, 22 березень 2023, 11:30

В інтернеті регулярно з'являються нові дієти та принципи харчування. І кожна з них обіцяє скинути зайву вагу швидше та ефективніше, передають Патріоти України. Однією з нових методик вважається практика харчування із заплющеними очима. Її навіть встигл...