"Невинне" суто розважальне шоу: Коля Сєрга назвав один з основних інструментів Путіна, який впливає на росіян

Український поет, музикант, телеведучий Микола (Коля) Сєрга, який захищає Україну від російських окупантів, переконаний, що російське розважальне шоу Comedy Club є одним із найуспішніших інструментів кремлівської пропаганди. Про це він розповів у подкасті GLOSTER FM, передають Патріоти України.

За допомогою Comedy Club росіянам роками навіювали власну другосортність, щоб громадяни не бажали кращого життя, а задовольнялися розбитими дорогами й туалетами на вулиці. За допомогою гумористичного продукту президент РФ Володимир Путін і його уряд впроваджують своєму народові потрібні "цінності", вважає Сєрга.

"Comedy Club – один з основних інструментів Путіна. Бо гумор – це культурний продукт, який дуже швидко дає посланню зайти в обхід твоїх свідомих захистів. Через Comedy Club було дуже багато впроваджень ксенофобії, "малых народов", знецінювання. Дуже багато меседжів. Саме тому Comedy Club Production належить "Газпром-Медіа Холдингу", який є частиною "Газпрому", а "Газпром" належить Путіну. Він був для цього викуплений і впроваджений. Це дуже потужний інструмент", – каже Сєрга.

"Займайтеся коханням, не війною": У мережі поширили "рекламу" військкоматів РФ із Сашею Грей, порнозірка відреагувала

четвер, 1 грудень 2022, 23:42

У мережі поширили фото, де нібито в одному з російських військкоматів з'явилася реклама з колишньою американською порноактрисою Сашею Грей. Однак виявилося, що це було фейком. Колишня порноактриса Саша Грей вже встигла відреагувати на фото в мережі, за...

"Ми проїхали 4000 км за три дні": Екс-коханий принцеси Діани допомагає українцям

четвер, 1 грудень 2022, 22:53

Колишній коханий представниці королівської родини Великої Британії, покійної принцеси Діани, 64-річний майор Джеймс Х'юїтт відвідав Україну. Він допомагає людям, які постраждали від російської війни. Про це пише Daily Mail, передають Патріоти України. ...