"Незабаром тільки божевільні не виберуть електрокар", - віце-президент Volkswagen

Метью Ренна, віце-президент VW по електротранспорту, заявив, що стратегія компанії щодо електричного транспорту починає приносити плоди. Переломний момент близький, впевнений він, і незабаром "ви будете виглядати божевільним", якщо віддасте перевагу бензину, передають Патріоти України.

Під час автосалону, що проходить у Лос-Анджелесі, журналісти Electrek спіймали віце-президента Volkswagen Метью Ренну в кулуарах і взяли у нього інтерв'ю про перспективи електрокарів, які на тлі дизельгейту стали для VW найважливішим напрямком розвитку.

"Коли люди побачать інтригуючий продукт, який, природно, поєднує запас ходу, можливості швидкої зарядки і ціну з технологією і зовнішніми факторами, такими як дилерські представництва та інфраструктура, коли всі ці фактори співпадуть, тоді ви будете божевільним, якщо не купите електромобіль. Цього дня всі ми чекаємо і наближаємо його, як можемо", - заявив топ-менеджер.

Його також попросили назвати найбільшу складність, з якою доведеться зіткнутися електротранспорту в найближчі півроку. Ренна, який п'ять років пропрацював у компанії Tesla над створенням Model S і Model X, відповів так: "Вперше автоіндустрію очікують зміни такого масштабу".

"Ми застигли в своїх процесах і досвіді. Нам доведеться перенавчатися і переосмислювати ці речі. Ми повинні почати використовувати ті м'язи, які не застосовували в автоіндустрії дуже давно. Так що я думаю, що це буде серйозний виклик для індустрії", - сказав він.

Що стосується переломного моменту, який наближається, то, на думку керівництва VW, велике значення можуть мати зміни в законодавстві. "Якщо [на виборах президента США] переможуть демократи, можуть стартувати великі ініціативи в області електротранспорту", - припустив топ-менеджер.

Днями виконавчий директор VW Герберт Дисс пообіцяв інвесторам, що новий електромобіль компанії ID.3 буде на 40% дешевше у виробництві, ніж e-Golf. Колосальна економія - результат використання спеціально розробленої платформи для електротранспорту MEB.

"Лента за лентою набої подавай...": В Карпатах виявлено ящик з-під кулеметних боєприпасів із документами УПА, що відкривають нові маловідомі сторінки історії

субота, 23 січень 2021, 11:38

Сотня «Вікторія» налічувала близько 140 бійців, і діяла впродовж 1944 року на території окупованій нацистськими військами. Підпорядковувалася особисто заступнику Голови військового штабу УПА Олексію Гасину. У лісі поблизу гірського села Тисів, що непод...

Хіти тижня. "Их нравы": У Росії підполковник з дружиною померли під час БДСМ-оргії

субота, 23 січень 2021, 11:00

Померлий підполковник служив в елітному підрозділі спецслужби і брав участь в одній з операцій в Чечні. У Росії виявили тіла підполковника і його дружини. Судячи з обстановки в квартирі та знайдених в їх житлі предметів, пара померла під час БДСМ-сесії...