
У Срібному Радивилівського району на Рівненщині 34-річна жінка вбила 46-річного співмешканця. Свідком конфлікту стала сусідка, яка вчора, 17 червня, зайшла до них у гості. Про це повідомили у відділі комунікації обласної поліції, передають Патріоти України.
"Спочатку гостю запросили до столу. Між "підігрітими" алкоголем 46-річним чоловіком та 34-річною жінкою зчинилася сварка, під час якої господар сказав їй забиратися до чоловіка, з яким перебуває у шлюбі. Частування та лайка продовжувалася, а потім жінка схопила кухонного ножа та вдарила ним у стегно чоловіка. За якусь мить той упав, а до приїзду медиків від крововтрати помер", - сказано в повідомленні.
Жінку затримали. Відомо, що вона має судимість - у березні за крадіжку суд присудив їй штраф у и 850 грн. Невдовзі суд обере їй запобіжний захід.
В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...