Незламна! Семирічна українська гімнастка, якій відірвало ногу російською ракетою, виграла свій перший турнір (відео)

Юна українська спортсменка Олександра Паскаль виборола перше місце на своїх перших змаганнях з художньої гімнастики. 7-річна уродженка Чорноморська втратила торік ногу, коли російські окупаційні війська запустили ракету по базі відпочинку у Білгород-Дністровському районі, передають Патріоти України.

"Я дивилася і не могла повірити, як швидко вона реабілітувалась! А найголовніше, яка потужна мотивація має бути у 7-річної дівчинки, щоб так реактивно повернутися в художню гімнастику з протезом ноги!.. Запамʼятайте це імʼя! Це імʼя майбутньої чемпіонки! І ніякі рашисти зі своїми ракетами, поранення та ампутації не зламають нас!" – написала у себе у Facebook уповноважена президента з прав дитини та дитячої реабілітації Дар'я Герасимчук.

Нагадаємо, 16 травня 2022 року російські окупаційні війська запустили ракету по базі відпочинку у Білгород-Дністровському районі Одещини. Внаслідок цього постраждали 4 особи, але найсерйозніші травми отримала Саша. В результаті терористичної атаки 5-річна дівчинка отримала відкритий перелом руки, травму голови, перелом 4 ребер, множинні осколкові поранення. Плита перекриття впала їй на ногу, подробивши всі кістки. Постраждала і мати Олександри, Марія Паскаль.

Лікарі тримали юну спортсменку 15 днів у медикаментозній комі, але врятувати кінцівку не змогли. Після багатьох місяців лікування в Україні Олександра минулого року пройшла реабілітацію в Австрії. Їй зробили операцію на руці, вставивши спеціальні спиці, які перебувають там досі. Також в Австрії вона отримала протез, на якому 4 місяці навчалася ходити.

Після приїзду в Україну Сашко першим ділом пішла на заняття з художньої гімнастики.


Уроки з 07:20, дві години обіду і обов'язковий душ: Українська вчителька розповіла про навчання в школах Швейцарії

субота, 30 вересень 2023, 6:22

Понад рік викладачка німецької мови з Кременчука працювала в швейцарському навчальному закладі. За цей час вона встигла побачити різницю між українськими школами та іноземною. Зокрема у закордонній, у дітей обовʼязково присутні у розкладі лижні дні, є ...

На Київщині відкопали унікальну золоту прикрасу часів Давньої Русі

субота, 30 вересень 2023, 5:58

'На Київщині "чорний археолог" виявив золотий колт часів Київської Русі, повідомляє Telegram-каналі metaldetecting_ua. Ця жіноча височна прикраса орієнтовно датується XII-XIII століттями. Таку коштовність не соромно було носити дочкам та дружинам уділ...