
В Одесі 29-річний місцевий житель напав із ножем на 20-річного хлопця після почутої відмови пригостити цигаркою, інформують Патріоти України.
Як повідомляється на офіційному сайті управління Національної поліції в Одеській області, зловмисник спровокував із хлопцем конфлікт, під час якого вдарив його ножем у груди, а тоді втік.
Поліцію та швидку на місце події викликали очевидці. Потерпілого госпіталізували прямо до реанімаційного відділення однієї з одеських лікарень. Лікарі зробили все можливе, щоб врятувати хлопця – зараз небезпека для його життя минула.
Фігуранта викрили за кілька годин. Йому інкримінують вчинення правопорушення за ч.2 ст.15 та ч.1 ст. 115 Кримінального кодексу України. За замах на вбивство йому загрожує від 7 до 15 років позбавлення волі. До обрання запобіжного заходу чоловік перебуватиме в ізоляторі тимчасового тримання.
Наприкінці тижня в Україну прийде хвиля сильної спеки, яка охопить більшість регіонів країни. Температура повітря місцями сягатиме +35…+37°С. Про це розповіла синоптикиня Наталка Діденко у проєкті "Тепер головне" на Еспресо, передають Патріоти України....
Через відключення світла та нестачу бензину припинилися постачання товарів широкого спектру у роздрібній мережі. Проблеми з електрикою та паливом в окупованому Севастополі призвели до того, що там закрилася частина магазинів та ринків, перестав ходити ...