Незважаючи на істерику слуг Медведчука та Коломойського в облраді: Активісти Дніпра встановили флагшток і підняли червоно-чорний прапор над будівлею ОДА

Приблизно о 14:32 підйом прапора був завершений: люди плескали, звучав лозунг "Слава Україні - Героям Слава!".

Сьогодні, 28 травня, в Дніпрі біля будівлі обласної державної адміністрації з'явився червоно-чорний прапор: його встановили активісти з числа українських патріотів, передають Патріоти України.

Акція почалася о 12 годині дня: люди почали збиратися біля місця установки майбутнього флагштока. На місці чергували також і співробітники поліції: вони забезпечували правопорядок. Основний кістяк учасників акції становили проукраїнськи налаштовані городяни, представники ВО "Свобода", "Правого Сектора", учасники російсько-української війни, журналісти.

Приблизно о 14:32 підйом прапора був завершений: люди плескали, звучав лозунг "Слава Україні - Героям Слава!".



СБУ затримала агента фсб, який коригував удари рф по Одесі

середа, 24 червень 2026, 10:41

Контррозвідка Служби безпеки затримала агента фсб на Одещині. Ним виявився завербований ворогом колишній військовослужбовець ЗСУ, який у 2005 році звільнився зі служби та оселився у портовому місті. Після початку повномасштабної війни зловмисник вийшов...

На Львівщині затримала 24-річного водія, який вчинив смертельну ДТП та причетний до вбивства матері

середа, 24 червень 2026, 10:27

На Львівщині затримала 24-річного водія, який вчинив смертельну ДТП та причетний до вбивства матері. Подія сталася сьогодні, 24 червня, близько 07:10 на вулиці Глинській у місті Пустомити. Попередньо встановлено, що екіпаж патрульних поліцейських вияви...