Незважаючи на істерику слуг Медведчука та Коломойського в облраді: Активісти Дніпра встановили флагшток і підняли червоно-чорний прапор над будівлею ОДА

Приблизно о 14:32 підйом прапора був завершений: люди плескали, звучав лозунг "Слава Україні - Героям Слава!".

Сьогодні, 28 травня, в Дніпрі біля будівлі обласної державної адміністрації з'явився червоно-чорний прапор: його встановили активісти з числа українських патріотів, передають Патріоти України.

Акція почалася о 12 годині дня: люди почали збиратися біля місця установки майбутнього флагштока. На місці чергували також і співробітники поліції: вони забезпечували правопорядок. Основний кістяк учасників акції становили проукраїнськи налаштовані городяни, представники ВО "Свобода", "Правого Сектора", учасники російсько-української війни, журналісти.

Приблизно о 14:32 підйом прапора був завершений: люди плескали, звучав лозунг "Слава Україні - Героям Слава!".



Пенсіонери можуть отримувати більше грошей: Осьхто має право на додаткові виплати

субота, 27 червень 2026, 12:58

У той час як деякі пенсіонери можуть отримувати щомісячну надбавку в розмірі 650 гривень, інші цілком можуть розраховувати на одноразову виплату в розмірі 3100 гривень. При цьому багато українських пенсіонерів не знають, що можуть отримувати не лише ос...

Хто в Україні може вийти на пенсію достроково: Озвучено список професій

субота, 27 червень 2026, 12:22

В Україні досі діє пенсія за вислугу років - але право на неї мають лише окремі категорії працівників і лише за чіткої умови. Про це у відповіді на запит РБК-Україна розповіла заступниця голови правління Пенсійного фонду України Тетяна Король. передают...