
Люди, незважаючи на загрозу коронавірусу, зібралися освятити кошик. Біля кожної церкви чергували правоохоронці.
У Соборі Святої Ольги парафіяни слухали службу як всередині, так і на вулиці. Кошики святили в невеликому дворику біля храму. Поліція спостерігала за ситуацією і просила залишатися на вулиці, не створюючи великого скупчення всередині.



Церква Святителя Миколи Чудотворця – люди не заходили всередину, для їхньої зручності на сходинках встановили плазму, щоб було видно службу. Люди намагалися дотримуватися дистанції.





Однак з жінок біля храму Олега Брянського в коментарі OBOZREVATEL заявила, що "відвідати церкву – це конституційне право". Вона вважає, що таким чином не порушила карантин.


Церква Різдва Христового на період богослужіння територію закрила. Лише після цього людей почали запускати по 10 чоловік, щоб вони могли освятити свої кошики.







Також десятки людей прийшли до храму Святого Князя Ярослава Мудрого. Богослужіння вони слухали на вулиці.




Держава надає деяким категоріям громадян спеціальні соціальні гарантії. Йдеться про нарахування щомісячних додаткових виплат до пенсії та право вийти на "заслужений відпочинок" на кілька років раніше від норми для загального пенсійного віку. Про те, хт...
Багато українців продовжують працювати, навіть попри те, шо отримують пенсійні виплати. Та постає запитання: якщо людині призначили групу інвалідності, то чи може вона отримувати і пенсію, і зарплату, якщо влаштується на роботу. Детальніше про це розпо...