Незвичайна дружба: Відео з вороною та їжаком на дорозі підірвало інтернет

Нещодавно в інтернеті з'явилося кумедне відео - один з автомобілістів у Латвії зняв, як ворона допомагала їжаку перейти дорогу. За лічений час ролик встиг стати хітом інтернету, передають Патріоти України.

На кадрах видно, як ворона кусає їжака дзьобом і як би змушує його покинути проїжджу частину якомога швидше. Що цікаво, їй-таки вдалося домогтися свого – у кінцевому підсумку обидві тварини дісталися до бордюри. Всього за кілька днів ролик, опублікований на YouTube-каналі Viral Hog, зібрав близько 400 000 переглядів.

Латвійське видання tautaruna.nra.lv підкреслює, що, незважаючи на всю комічність ситуації, своїми діями ворона, ймовірно, врятувала життя їжаку – на жаль, в Латвії, так само як і в інших країнах, їжаки досить часто гинуть під колесами автомобілів.

"Хоч і тендітна, але...": На Росії дівчина-боєць ММА нокаутувала чоловіка, який в чотири рази важче за неї (відео)

п’ятниця, 27 листопад 2020, 22:44

Маздюк провела в ММА п'ять поєдинків, в яких здобула чотири перемоги і один раз програла. Неординарний поєдинок пройшов в Росії в рамках поп-ліги ММА «Наша справа». Проти дівчини-бійця Дар'ї Маздюк, вага якої становить 62 кг, вийшов ... 240-кілограмови...

В окупованому Криму залишаються російські самозванці: "Артек" переїжджає на Херсонщину

п’ятниця, 27 листопад 2020, 22:15

Після окупації Криму «Артек» переїхав на територію материкової частини України і зараз розташований у Пущі-Водиці під Києвом. У Херсонській області планують відкрити філіал дитячого центру «Артек». Відповідний меморандум підписаний між головою Херсонсь...