Незвичайна дружба: Відео з вороною та їжаком на дорозі підірвало інтернет

Нещодавно в інтернеті з'явилося кумедне відео - один з автомобілістів у Латвії зняв, як ворона допомагала їжаку перейти дорогу. За лічений час ролик встиг стати хітом інтернету, передають Патріоти України.

На кадрах видно, як ворона кусає їжака дзьобом і як би змушує його покинути проїжджу частину якомога швидше. Що цікаво, їй-таки вдалося домогтися свого – у кінцевому підсумку обидві тварини дісталися до бордюри. Всього за кілька днів ролик, опублікований на YouTube-каналі Viral Hog, зібрав близько 400 000 переглядів.

Латвійське видання tautaruna.nra.lv підкреслює, що, незважаючи на всю комічність ситуації, своїми діями ворона, ймовірно, врятувала життя їжаку – на жаль, в Латвії, так само як і в інших країнах, їжаки досить часто гинуть під колесами автомобілів.

Хіти тижня. Пішов з життя легендарний український футболіст, котрий грав у найзірковішому складі київського "Динамо"

субота, 11 липень 2020, 2:00

З 10-річної ігрової кар'єри вісім років уродженець донецького Єнакієвого відіграв у київському «Динамо». 5 липня на 73 році пішов з життя видатний український футболіст Володимир Трошків. Про трагедію йдеться на сторінці Національної збірної України се...

Веселі розваги тривали недовго: На базі відпочинку на Херсонщині зафіксовано Covid-19, ізолювали 165 людей

субота, 11 липень 2020, 0:30

Коронавірус виявлено у чоловіка з обслуговуючого персоналу. Наразі хворого госпіталізовано до обласної інфекційної лікарні, симптомів наявності коронавірусу у нього не виявлено, його стан задовільний. «На момент виявлення інфікованого на базі відпочинк...