Незвичайна дружба: Відео з вороною та їжаком на дорозі підірвало інтернет

Нещодавно в інтернеті з'явилося кумедне відео - один з автомобілістів у Латвії зняв, як ворона допомагала їжаку перейти дорогу. За лічений час ролик встиг стати хітом інтернету, передають Патріоти України.

На кадрах видно, як ворона кусає їжака дзьобом і як би змушує його покинути проїжджу частину якомога швидше. Що цікаво, їй-таки вдалося домогтися свого – у кінцевому підсумку обидві тварини дісталися до бордюри. Всього за кілька днів ролик, опублікований на YouTube-каналі Viral Hog, зібрав близько 400 000 переглядів.

Латвійське видання tautaruna.nra.lv підкреслює, що, незважаючи на всю комічність ситуації, своїми діями ворона, ймовірно, врятувала життя їжаку – на жаль, в Латвії, так само як і в інших країнах, їжаки досить часто гинуть під колесами автомобілів.

З архіву ПУ. "Друга леді?": Нове фото Зеленського вразило українців

неділя, 7 березень 2021, 15:00

Разом із президентом для світлини позувала його... прес-секретар. У мережі з'явилося фото президента Володимира Зеленського разом з його прес-секретарем Юлією Мендель, яке викликало неоднозначну реакцію користувачів. Знімок опублікувала Мендель 6 берез...

Весна бере своє: В українських лісах прокинулися ведмеді (фотофакти)

неділя, 7 березень 2021, 14:39

За його словами, те, що ведмеді впали у сплячку, свідчить про їхнє правильне утримання та комфортні умови перебування у парку. До слова, зараз у Галицькому національному природному парку перебуває 278 видів тварин та птахів. Також тут є 260 кажанів, як...