Незвичайний спосіб лікування депресії

У Великій Британії блогер Хізер Б. Армстронг розповіла свою неймовірну історію.

Хізер Б. Армстронг

У Великій Британії блогер Хізер Б. Армстронг 10 раз була введена в стан медикаментозної коми, щоб позбутися від депресії. Свою історію вона розповіла британській газеті The Guardian, передають Патріоти України.
Відзначається, що пік пригніченого стану випав на кінець 2016 року, коли жінка просто сиділа на підлозі кухні і говорила матері по телефону, що хоче померти, - тоді її діти святкували Різдво з батьком, колишнім чоловіком Хізер, а її власне побачення провалилося.

На той момент жінка вже більше півтора року була у важкій депресії, при цьому, її перші прояви вона відстежує ще зі школи, коли конфліктувала з учителями, в той час як перші антидепресанти вона почала приймати вже в коледжі.

Післяпологова депресія, важкий тренувальний режим перед марафоном, зміна релігії і роботи, - за довгі роки все це тільки погіршило ситуацію, але Хізер боялася говорити про це з кимось, крім своїх дочок віком 9 і 15 років.

Після випадку на кухні мати змусила жінку записатися до психіатра, який запропонував експериментальну програму, яка нібито могла побороти депресію всього за кілька тижнів.

Навесні 2017 Армстронг почала ходити в лікарню тричі на тиждень, щоб її занурювали за допомогою медикаментів в глибокий сон, сильну анестезію, практично в кому, під час якої лікарі уважно стежили за активністю її мозку.

Ілюстрація

Після п'ятої процедури з 10-ти жінка захотіла танцювати, як тільки повернулася додому, прийняла душ, і відчула незвичайне для себе бажання вийти кудись, прогулятися.

Всього в експерименті брали участь 10 осіб, і Хізер стала однією з шести, у кого сила депресії знизилася більш ніж на половину, а всього через кілька місяців після лікування вона почала зустрічатися з новим чоловіком, незабаром після чого переїхала разом з ним і дітьми.

На даний момент вона продовжує приймати ліки, але вже не відчуває себе загнаною в кут. Своїм досвідом вона поділилася в книзі під назвою: "The Valedictorian of Being Dead: The True Story of Dying Ten Times to Live".

"Міс Вінниця" потрапила в страшну ДТП і отримала серйозні травми (фото)

середа, 26 лютий 2020, 14:59

У минулі вихідні вночі у Вінниці сталася серйозна ДТП - легковий автомобіль розбився об дерево, постраждалих з травмами доставили до реанімації. Пізніше стало відомо, що пасажиркою білої Хонди була модель і дочка мера Калинівки, "Міс Вінниця-2017" Алін...

Сурков хворий на рак? У скандальному інтерв'ю знайшли цікавий натяк

середа, 26 лютий 2020, 14:29

Факт того, що колишній помічник президента Росії Владислав Сурков порівняв себе зі Стівом Джобсом, свідчить про те, що "автор" війни на Донбасі швидше за все теж хворий на рак. Про це написав на своєму Telegram-каналі "Котимося!" український журналіст ...