Ні, не для того, щоб "прочистити шлунок": Австралійські вчені з’ясували, чому собаки їдять траву

Деякі власники собак вважають, що їхні улюбленці знищують газони, щоб прочистити шлунок. Дослідники з Університету Аделаїди з’ясували, що це не так, зазначають Патріоти України.

Поїдання трави є звичайною поведінкою домашніх собак. Деякі опитування показують, що до 80% господарів помічають, що їхні собаки регулярно перекушують травою. І ця поведінка не є чимось новим.

Рослинні речовини виявляються в 74% вовчих екскрементів. Це свідчить про те, що собаки займалися знищенням зелених насаджень із самого початку свого еволюційного шляху.

Раніше вчені з різних країн вже задавалася питанням, чому улюбленці так роблять. Вони перевірили теорію про те, що трава може використовуватися собаками, щоб викликати блювоту. Але аналіз здоров’я випадкових любительок газонів показав, що з їхнім ШКТ все гаразд.

Дослідники з Аделаїди дійшли висновку, що тваринам просто подобається поїдати зелень. У деяких особин навіть складаються певні смакові переваги, наприклад, вони з великим задоволенням їдять молоді стебла, які з’являються навесні.

У будь-якому разі, в цій собачій звичці немає нічого поганого, стверджують зоологи. Головне, щоб трава не була оброблена гербіцидами.

Масштабний перерахунок пенсій за новими правилами: Наскільки реально зростуть виплати наступного року

понеділок, 2 жовтень 2023, 7:50

В Україні в 2024-му проведуть перерахунок пенсій за новими правилами, використовуючи бальну систему. В той же час відсутність деяких даних визиває сумнів, наскільки реальним буде підвищення, передають Патріоти України. Видання відзначає, що востаннє ма...

Недорогі та економні: Названо найкращі міські авто в Україні

понеділок, 2 жовтень 2023, 7:44

Популярний ресурс для автомобілістів avtosota.com назвав найкращі авто для їзди в містах України, передають Патріоти України. Hyundai i10Цей компактний автомобіль, ціна якого в Україні становить близько 12 тисяч доларів, вражає своїм 1-літровим двигуно...