Ні, це не оселедець і не лосось: Вчені назвали найкориснішу рибу і пояснили чому

Як відомо, фаст-фуд чи надмірне вживання цукру і продуктів на його основі – не завжди є нашими найкращими друзями. Які до того ж можуть стати причиною запалення в організмі. І більшість видів риби вважають хорошими у боротьбі із такою проблемою. Але існує такий, що може впоратись з нею якнайкраще. Подібний висновок доводять дані вчених із Harvard Health Publishing, передають Патріоти України.

Як повідомляють дослідники, причини запалень можуть бути різними. Найчастіше вони виникають у відповідь на якусь травму чи хворобу, наявність токсин в організмі, зайву вагу чи, як писалось вище, надлишок вживання фас-фуду чи цукру. Найбільш корисними продуктами для боротьби із запаленням є жирна риба. Причому найкращою із всіх вважається скумбрія, яку відносять до списку здорових продуктів харчування.

Вся справа у омега-3 та жирних кислотах

Згідно з Міжнародним журналом молекулярних наук, лосось, скумбрія, сардина, оселедець та форель є джерелом найвищих рівнів омега-3. Приблизно 1-3,5 г на одну порцію. Скумбрія серед них має 2,5 г у одній порції. В свою чергу ці жирні кислоти можуть з легкістю зменшити хронічне запалення і знизити ризик серйозних захворювань.

Вважається, що найпоширенішими запальними біомаркерами є діабет, високий рівень холестерину і С-реактивних білків. Відповідне дослідження показало, що споживання жирних кислот омега-3 призвело до зниження рівня цих біомаркерів. Особливо у людей, які страждають на діабет та серцево-судинні захворювання. Про це йдеться у деяких наукових звітах.

У Сан-Франциско для охорони станції метро задіяли яструба

субота, 13 серпень 2022, 7:08

Перед "батьками міста" стояла задача позбавитись "крилатих паразитів" так, щоб надмірно чутливі екологи та правозахисники тварин не підняли гвалт. Урешті-решт було знайдено ідеального "ліцензованого вбивцю". В американському місті Сан-Франциско яструб ...

Головні ролі та набагато вищі гонорари: Зірка серіалу "Знахар" розповіла, як в Україні раніше "трусилися над російськими акторами" (відео)

п’ятниця, 12 серпень 2022, 22:53

Відома акторка родом із Києва Катерина Кузнєцова, яка з 2009 року будувала кар'єру в Росії, розповіла, що в Україні дуже поважали артистів із РФ і тим самим принижували вітчизняних. Росіяни отримували не лише головні ролі, а й набагато більші гонорари....