"Ніби машина збила": Пікалов з "Кварталу 95" розповів, як перехворів на коронавірус (відео)

Актор студії "Квартал 95" Олександр Пікалов перехворів на коронавірус. Згадуючи про симптоми, комік зізнався, що почував себе так, ніби його збила машина, передають Патріоти України.

Зараз, як згадав Пікалов в інтерв'ю YouTube-проекту "Зе Інтерв'юер", він почуває себе добре, а його тести на Covid-19 показують вже негативний результат.

"Стан був такий, ніби збила машина, - посміявся "кварталівець". - У моєму житті було, коли мене збивала машина, я тоді був на мотоциклі, тому знаю, що це таке. У мене була класична форма хвороби: температура 37,5 вісім днів, ломило все тіло. Загалом, почував себе повним дурнем".

Деякий час комік перебував під наглядом лікарів в Олександрівській лікарні. У бесіді з ведучим Пікалов подякував їм за догляд і терпіння. "Я вдячний усім лікарям, які мене терпіли в цій лікарні. Дякую вам, що я живий, здоровий, п'ю та курю. Все працює", - пожартував він.

От така злободенна "Колиханка" для малечі: У Білорусі на держТБ розіграли з ляльками "повалення Лукашенка" (відео)

субота, 26 вересень 2020, 8:12

Тиран не здатний зачистити своїми карателями народ, що більше не хоче миритися з його пануванням. Ляпас з наче підконтрольного телебачення як свідоцтво і мобілізуючий фактор. У Білорусі на ТБ показали лялькову виставу, де завуальовано розіграли ситуаці...

Резонанс тижня. Допускають вбивство: У Росії трагічно загинула дочка зірки фільму "Місце зустрічі змінити не можна" (фото)

субота, 26 вересень 2020, 4:00

У Москві (РФ) загинула дочка Заслуженого артиста Росії, актора, відомого за фільмами "Місце зустрічі змінити не можна", "Як гартувалася сталь" і "Ати-бати, йшли солдати..." Володимира Конкіна - Софія. Їй було 32 роки, передають Патріоти України. Софія ...