Ніби після бомбардування: У мережі показали катастрофічно "вбиту" міжнародну трасу на Миколаївщині (фото)

У мережі з'явилися свідчення катастрофічного стану міжнародної автомагістралі Полтава-Кишинів М13. Водій Олександр Островський в групі "Я ненавиджу "Укравтодор" в Facebook виклав фотографії "автомагістралі", передають Патріоти України.

На фото видно, що місцями вона перетворилася на нагромадження величезних валунів, які доводиться об'їжджати водіям. Водій розповів, що фото зроблені в районі сіл Софіївка-Воєводське Миколаївської області.

"Траса M13 від розв'язки з P06 до кордону Кіровоградської області. Ці фото зроблені в районі села Софіївка-Воєводське. У тому місці ділянку дороги в 30 км потрібно їхати 1,5 години", - розповів водій.


Що відбувається з антитілами безсимптомно хворих COVID-19: Дані дослідження

середа, 28 жовтень 2020, 17:15

Безсимптомні пацієнти втрачають антитіла до коронавірусу раніше, ніж люди, у яких виявлялися симптоми COVID-19, розповідають британські вчені. Результати досліджень, проведених Imperial College London і фірмою Ipsos Mori, також свідчать про те, що втра...

Хіти тижня. Популярна українська телеведуча використовує в побуті посуд, внесений до спадщини ЮНЕСКО (фото)

середа, 28 жовтень 2020, 17:00

Катя Осадча оприлюднила у соцмережі натюрморт, знятий удома. На знімку зображено букет хризантем у вазі і гарбуз в об'ємній посудині, свічку в керамічному свічнику і фігурку віслючка. "Тепер, коли більше часу проводимо вдома, є нагода приділити увагу д...