Нібито останні кілька років Земля позбувається людей: Jerry Heil розповіла, як відчула землетрус у Бостоні

Наслідки руйнівного землетрусу, який приніс жахливі наслідки у Туреччині, Сирії та інших країн, відчула співачка Jerry Heil. Зараз виконавиця перебуває у Бостоні, де проходить навчання у музичному коледжі Берклі. У своєму блозі в Telegram співачка розповіла, що навіть там були відчутні поштовхи, але, на щастя, лише у два бали, передають Патріоти України.

"У нас тут малесенькі землетрусики, відколи я приїхала. Типу до 2 балів. Я думала, мені здається взагалі. Але глянула на сайті — легенько трясе землю. А потім вчора в інших країнах сталося те, що сталося. Кенія тріснула ледь не навпіл, бачили?", - розповіла шанувальникам Jerry Heil.

Виконавиця припустила, що таким чином наша планета натякає людям на те, що ми вже опинилися на межі, адже руйнують природу. "Так ніби останні кілька років Земля позбувається людей. Як собака, який струшує бліх. Бо ми несемо деструктив в природню екосистему, будуючи тут свою, штучну, некрасиву і руйнуючу. Будуємо, руйнуючи. Коли люди кажуть "на чужому горі щастя не збудуєш", чому вони не думають, скільки горя завдають планеті своїм щастям?", - поділилася думками Jerry Heil.

Звуть героя Кірк Ван Хутен: У новій серії "Сімпсонів" висміяли Путіна

середа, 22 березень 2023, 13:42

В мультсеріалі "Сімпсони", який вже не раз виявлявся пророчим, висміяли кремлівського лідера Володимира Путіна. У 16-й серії 34-го сезону з'явився персонаж, в якому складно не впізнати диктатора, зазначають Патріоти України. Звуть героя Кірк Ван Хутен....

Результат вийшов дуже цікавий: У Китаї жінкам заборонили рекламувати спідню білизну, тому її демонструють... чоловіки (фото)

середа, 22 березень 2023, 13:29

Поки жінки в багатьох країнах борються за свої права і домагаються гендерної рівності, у Китаї ситуація трохи інакша. Через жорстку цензуру, жінки більше не можуть рекламувати спідню білизну. Про це повідомляє видання CNN, передають Патріоти України. У...