Нічка вийшла дуже весела: Як виспатися з 3 собаками та 3 котами в кімнаті (відео)

Усі власники песиків та котиків знають, що улюбленці обожнюють спати на ліжку своїх людей. Іноді чотирилапі так нахабніють, що для власників майже не залишається місця, зазначають Патріоти України.

Уся сімейка мешкає в однокімнатній квартирі. Саме тому улюбленці без проблем можуть обирати, де їм спати – на "холодній" підлозі чи в тепленькому ліжечку.

Тварини всю ніч заважали спати

Власники тварин зняли таймлапс-відео, що показує, як звірі сплять. Спершу ліжко з людьми "окупував" тільки один котик. Протягом ночі котів там ставало усе більше.

Хвостаті переміщувалися, мінялися місцями, притулялися один до одного та розлягалися як хотіли.

Собаки породи хаскі теж спали дуже неспокійно: по черзі займали місця у лежанках та на підлозі. А потім один із псів "не стримався" й теж заліз на ліжко.

Курс валют влаштував "американські гірки": Українці скуповують долари - чи варто це робити зараз

понеділок, 25 вересень 2023, 12:30

Курс валют в Україні влаштував українцям "американські гірки", і не прості, а з сюрпризом. За понеділок і вівторок, 18-19 вересня, курс долара зріс майже на 40 копійок, і коли, здавалося, що він ось-ось перетне в продажу позначку у 39 гривень за долар,...

У людей, які фізично важко працюють, вищий ризик когнітивних розладів, - дослідження

понеділок, 25 вересень 2023, 11:48

Якщо робота має високий рівень фізичної активності, то в людини може бути підвищений ризик деменції та легких когнітивних порушень. Це підтверджує нове дослідження, опубліковане в The Lancet Regional Health Europe, пише Medical News Today, передають П...