Нічого і не турбувало: На пляжі в Одесі люди приймали сонячні ванни та купалися поряд з трупом

Сьогодні, 10 серпня, в районі Чорноморки у воді виявили труп чоловіка. Про це повідомляє місцевий Telegram-канал "Одесса как она есть", передають Патріоти України.

Тіло, яке витягнули на берег, не заважало туристам купатися і відпочивати. Потопельника накрили простирадлом. "На пляжі Чорноморка в Одесі сонячні ванни сьогодні приймають в компанії неживого сусіда – потопельник", - сказано у повідомленні.

Тепер невдаха-самогубця заплатить сотні тисяч: Чоловік стрибнув під поїзд, але машиністка встигла загальмувати (відео)

понеділок, 18 жовтень 2021, 0:22

Москві чоловік стрибнув у метро під поїзд, намагаючись звести рахунки з життям, але машиністка встигла вчасно загальмувати. Відео інциденту з'явилося 17 жовтня в Телеграм-каналах, передають Патріоти України. За їхніми даними, 28-річний чоловік відбувс...

Чеченці намагалися отримати крапові берети, порушуючи правила: В армії РФ спалахнула масова бійка зі стріляниною (відео)

неділя, 17 жовтень 2021, 23:46

Військові російської армії вчинили масову бійку із стріляниною. Інцидент трапився на базі навчального центру "Тамбукан" в Ставропольському краї, де проходила здача іспиту на краповий берет. Відповідні кадри активно публікуються в соцмережах, повідомляю...