
Вранці четверга, 19 вересня, користувачі "Київстару" повідомляють про відсутність зв'язку в низці регіонів України. У компанії уже відреагували, передають Патріоти України.
За словами абонентів, проблеми зі зв'язком фіксують у Дніпропетровській, Черкаській, Сумській, Кіровоградській, Полтавській, Кропивницькій, Чернігівській, Запорізькій областях. Повідомляють про відсутність як зв'язку, так і Інтернету. Подекуди зв’язку немає взагалі.
Під дописом на сторінці у фейсбук у компанії повідомили, що спеціалісти працюють над усуненням проблеми.
"На поточний момент дійсно можуть спостерігатися складнощі з покриттям. Наші фахівці вже працюють над усуненням. Приношу вибачення за тимчасові незручності. Приносимо вибачення за тимчасові незручності", - відповіли у компанії.
У пресслужбі компанії запевняють, що найближчим часом повернуть послуги для своїх абонентів.
У липні 2026 року частина українців зможе розраховувати на суттєве підвищення пенсійних виплат. При цьому деякі українці можуть отримувати підвищену пенсію завдяки державній соціальній допомозі на догляд. Вона призначається відповідно до постанови Кабі...
В Україні сповільнилося зростання цін – у травні 2026 року річний рівень інфляції склав 8,2% проти 8,6% у квітні. Однак комунальні послуги здорожчали. За рік – з травня 2025-го по травень 2026-го – тарифи зросли загалом на 2,1%, тоді як у квітні було 1...