
Вранці четверга, 19 вересня, користувачі "Київстару" повідомляють про відсутність зв'язку в низці регіонів України. У компанії уже відреагували, передають Патріоти України.
За словами абонентів, проблеми зі зв'язком фіксують у Дніпропетровській, Черкаській, Сумській, Кіровоградській, Полтавській, Кропивницькій, Чернігівській, Запорізькій областях. Повідомляють про відсутність як зв'язку, так і Інтернету. Подекуди зв’язку немає взагалі.
Під дописом на сторінці у фейсбук у компанії повідомили, що спеціалісти працюють над усуненням проблеми.
"На поточний момент дійсно можуть спостерігатися складнощі з покриттям. Наші фахівці вже працюють над усуненням. Приношу вибачення за тимчасові незручності. Приносимо вибачення за тимчасові незручності", - відповіли у компанії.
У пресслужбі компанії запевняють, що найближчим часом повернуть послуги для своїх абонентів.
Колишній учасник групи Modern Talking зробив нову скандальну заяву щодо війни росії проти України. Дітер Болен вважає, що найгіршим варіантом розвитку подій стане перемога України. Про це повідомляє Berliner Zeitung, передають Патріоти України. Колишні...
Пенсіонери мають низку пільг, зокрема, вони можуть не сплачувати податок на землю. Водночас в Україні запроваджують нову програму підтримки аграріїв, спрямовану на зміцнення одного з ключових секторів економіки. Фермери зможуть отримати до 1000 грн на ...