
Вранці четверга, 19 вересня, користувачі "Київстару" повідомляють про відсутність зв'язку в низці регіонів України. У компанії уже відреагували, передають Патріоти України.
За словами абонентів, проблеми зі зв'язком фіксують у Дніпропетровській, Черкаській, Сумській, Кіровоградській, Полтавській, Кропивницькій, Чернігівській, Запорізькій областях. Повідомляють про відсутність як зв'язку, так і Інтернету. Подекуди зв’язку немає взагалі.
Під дописом на сторінці у фейсбук у компанії повідомили, що спеціалісти працюють над усуненням проблеми.
"На поточний момент дійсно можуть спостерігатися складнощі з покриттям. Наші фахівці вже працюють над усуненням. Приношу вибачення за тимчасові незручності. Приносимо вибачення за тимчасові незручності", - відповіли у компанії.
У пресслужбі компанії запевняють, що найближчим часом повернуть послуги для своїх абонентів.
Очікується, що до 2100 року рівень світового океану підніметься в середньому на 0,5–1,9 метра порівняно з 2000 роком. Підвищення рівня Світового океану до кінця століття може стерти з карти цілі острівні держави та затопити мільйонні мегаполіси, переда...
Під час розкопок біля Благовіщенської церкви у селі Крилос Галицької громади на глибині біля 60 сантиметрів знайшли гральну фішку, схожу на зразки з британського Вінчестера. Розкопки, які почалися 25 червня, проводять фахівці Центру медієвістичних студ...