
Вранці четверга, 19 вересня, користувачі "Київстару" повідомляють про відсутність зв'язку в низці регіонів України. У компанії уже відреагували, передають Патріоти України.
За словами абонентів, проблеми зі зв'язком фіксують у Дніпропетровській, Черкаській, Сумській, Кіровоградській, Полтавській, Кропивницькій, Чернігівській, Запорізькій областях. Повідомляють про відсутність як зв'язку, так і Інтернету. Подекуди зв’язку немає взагалі.
Під дописом на сторінці у фейсбук у компанії повідомили, що спеціалісти працюють над усуненням проблеми.
"На поточний момент дійсно можуть спостерігатися складнощі з покриттям. Наші фахівці вже працюють над усуненням. Приношу вибачення за тимчасові незручності. Приносимо вибачення за тимчасові незручності", - відповіли у компанії.
У пресслужбі компанії запевняють, що найближчим часом повернуть послуги для своїх абонентів.
В Україні змінюються правила поповнення рахунків готівкою через платіжні термінали. Уже з 26 червня користувачам доведеться проходити додаткову процедуру підтвердження під час кожної операції. передають Патріоти України. Згідно з новими вимогами, перед...
Проблеми з паливом у РФ набирають обертів. Омська, Саратовська, Іркутська та Новосибірська області оголосили про ліміти на відпуск бензину й дизеля, пояснюючи це зростанням попиту та необхідністю контролювати ситуацію на ринку, передають Патріоти Украї...