
Цинічний випадок стався в Миколаївській області. 24 лютого вранці наглядач міського кладовища виявив пошкодженими декілька пам’ятних плит на могилах, передають Патріоти України.
Поліцейські, викликані на місце злочину, встановили, що до вказаного акту вандалізму причетні дві учениці ліцею І-го та ІІ-го курсів. Свій вчинок вони пояснили правоохоронцям надмірним вжиттям алкоголю.
З розповіді дівчат, вони ногами та руками розбивали пам’ятники на могилах померлих людей заради розваги. За вчинене одна зі зловмисниць нестиме кримінальну відповідальність, відносно другої, молодшої, в силу віку вживатимуться заходи виховного характеру.

Слідчими Вознесенського відділу поліції за вказаним фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 297 ККУ "Наруга над могилою, іншим місцем поховання або над тілом померлого".
Санкція статті передбачає покарання від штрафу до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян до позбавлення волі на строк до трьох років.

Наразі правоохоронці встановлюють остаточну кількість пошкоджених пам’ятників та усіх потерпілих, після чого вирішуватиметься питання щодо оголошення старшій зі зловмисниць про підозру у скоєнні злочину.
Також поліцейські спілкуватимуться і з батьками учениць з приводу неналежного виховання дітей. Відповідно до законодавства, дорослі можуть понести адміністративну відповідальність за дії доньок.
В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...