Нічого святого: На зборі коштів для лікування звільненого з полону морпіха Михайла Діанова намагались нажитись шахраї

Родина звільненого з полону бійця батальйону морської піхоти 36-тої окремої бригади Михайла Діанова припинила збір коштів на його лікування через шахраїв. Про це повідомила у facebook його сестра Олена Лаврушко, передають Патріоти України.

"Ми припиняємо збір коштів на будь-які рахунки, тому що з‘являються фейкові сторінки, які хочуть нажитись на цьому", – йдеться в повідомленні.

Його дочка Катерина Діанова розповіла Суспільному, що збір коштів також припинили, адже на лікування воїна вже надійшло понад 6 мільйонів гривень. Ці кошти будуть використані на реабілітацію та операцію бійця.

"На сьогодні мова про оперативне втручання ще не йде. Він ще близько місяця має проходити повну реабілітацію, яка і харчування стосується, і психологічного стану. Потім можлива операція. Зараз ми отримуємо пропозиції щодо операції в Україні та за кордоном, але спочатку треба, аби батько набрав вагу й пройшов реабілітацію", – зазначила Катерина.

Військовий викупив домашніх тварин, над якими знущалася власниця, чим дуже обурив... зоозахисників

четвер, 21 вересень 2023, 22:54

Український військовий Артур Гаспарян, який воює на Донеччині, відреагував на повідомлення у Мережі про знущання над домашніми тваринами у місті Павлограді, що на Дніпропетровщині. Він приїхав до будинку, де мучили собаку та кішку, і викупив їх у власн...

Тепер усі будуть під ковпаком: Як деякі українці в Німеччині хитрують із виплатами

четвер, 21 вересень 2023, 21:43

Українських біженців, які отримують допомогу в Німеччині, запідозрили у шахрайстві з виплатами. Німецькі правоохоронці розслідують близько 150 таких справ. Спеціальні перевірки почали виявляти випадки шахрайства біженців із соціальними виплатами. У Нім...