Нічого святого: На зборі коштів для лікування звільненого з полону морпіха Михайла Діанова намагались нажитись шахраї

Родина звільненого з полону бійця батальйону морської піхоти 36-тої окремої бригади Михайла Діанова припинила збір коштів на його лікування через шахраїв. Про це повідомила у facebook його сестра Олена Лаврушко, передають Патріоти України.

"Ми припиняємо збір коштів на будь-які рахунки, тому що з‘являються фейкові сторінки, які хочуть нажитись на цьому", – йдеться в повідомленні.

Його дочка Катерина Діанова розповіла Суспільному, що збір коштів також припинили, адже на лікування воїна вже надійшло понад 6 мільйонів гривень. Ці кошти будуть використані на реабілітацію та операцію бійця.

"На сьогодні мова про оперативне втручання ще не йде. Він ще близько місяця має проходити повну реабілітацію, яка і харчування стосується, і психологічного стану. Потім можлива операція. Зараз ми отримуємо пропозиції щодо операції в Україні та за кордоном, але спочатку треба, аби батько набрав вагу й пройшов реабілітацію", – зазначила Катерина.

Нахабно, дико, символічно: У Києві знесли садибу Зеленських

неділя, 21 липень 2024, 0:17

Чому в столиці безсовісні забудовники десятиріччями застосовують ті самі варварські прийоми для обходу закону питання риторичне. Тому, що законодавці свідомо залишають шпарини для таких дій, заохочуючи розбій символічними штрафами. На місці історичної ...

Штраф може подвоїтися: Що чекає на українців, які так і не оновили дані в ТЦК

субота, 20 липень 2024, 22:58

До 16 липня всі військовозобов'язані громадяни України мали оновити свої дані у територіальних центрах комплектування. Тим, хто проігнорував вимогу закону, загрожує адміністративна відповідальність, передають Патріоти України. Неоновлення даних розгляд...