"Нічого святого": У Сочі туристка вляглася засмагати на могилі радянських солдатів (фото)

У Сочі туристка вляглася засмагати на могилі радянських солдатів на території Завокзального меморіального комплексу. Фотографію опублікували в співтоваристві "ДТП і НП Сочі" у " ВКонтакте", передають Патріоти України.

Місцеві жителі сфотографували жінку в купальнику, яка вляглася на одній з могил двох тисяч радянських солдатів, загиблих в роки Другої світової війни.

Користувачі мережі розкритикували жінку за її ставлення до загиблих солдатів. "Суспільство, яке ми заслуговуємо","В правоохоронні органи звертайся, тут ніхто не допоможе", "нічого святого"," О господи!", "Це ненормально!" - коментували в соцмережі.

"Г*но русского мира": В окупованому Криму воду хочуть качати з озера, де зберігають відходи (фото)

субота, 24 жовтень 2020, 9:45

Штучне озеро біля гори Гасфорта окупаційна влада Криму може використовувати в якості резервного джерела водопостачання Севастополя. Як пише видання "Крим.Реаліі", водойма ще з 1977 року виконував функцію сховища відходів від добування флюсових вапняків...

Ходити в такому вбранні допомагали 40 осіб: Українка одягла на випускний оригінальну сукню і побила рекорд

субота, 24 жовтень 2020, 9:30

Коли дівчина йшла, то вона навіть не бачила закінчення свого вбрання. У місті Тернопіль дівчина прийшла на випускний зі школи в сукню з найдовшим шлейфом в Україні, передають Патріоти України з посиланням на ТСН. Випускників шкіл вітали на головному ст...