
Мати військовослужбовця Збройних сил України Дениса Поповича, який був убитий в боях за Донецький аеропорт, закликала називати його не загиблим, а тим, хто віддав життя за Україну, передають Патріоти України.
Під час Маршу захисників в Києві жінка зазначила, що її син одним з перших кинувся в бій з гранатометом проти танків. У коментарі "Радіо Свобода" вона також відповіла телеведучій Сніжані Єгоровій, яка образила захисників України, назвавши їх "селюками", які "ні до чого не прагнули в житті".
"Слово "загинув" дуже болюче для нас. "Віддав життя за Україну" – ось так правильно говорити. Всі пишуть "загинули", "сім'ї загиблих"... Ніякі ми не сім'ї загиблих. Ми сім'ї тих, хто віддав життя за Україну. Селюків. Ви мене розумієте.
Мій син з села, не любив місто. Але мав ступінь бакалавра, мав вищу освіту. Він подав до аспірантури, йому прийшов виклик захищати магістра, коли ми його ховали. Ми тут для того, щоб пам'ятали наших синів", – сказала жінка.
Під час маршу захисників до Дня Незалежності у Києві мати «кіборга» Дениса Поповича «Денді» попросила називати її сина не «загиблим», а тим, хто віддав життя за Україну. Жінка попри біль втрати прийшла на марш - вважає, що мусить бути у Києві, бо відчуває, що її син теж на марші pic.twitter.com/iRFuZ6kY7A
— Радіо Свобода (@radiosvoboda) August 24, 2020
Верховний Суд підтвердив законність створення ландшафтного заказника "Протасів Яр" на 16 із 20,5 гектарів зеленої зони. Рішення захищає частину ділянки від забудови, однак долю інших частин території продовжують вирішувати. . Про це повідомили в грома...
У селі Романів Підгайцівської громади, що неподалік Луцька, сталася трагічна подія. У четвер, 25 червня, двоє людей провалилися в люк. Внаслідок отриманих травм жінка загинула, а чоловіка у важкому стані госпіталізували до реанімаційного відділення, пе...