"Ніякі ми не сім'ї загиблих. Ми сім'ї тих, хто віддав життя за Україну. Селюків. Ви мене розумієте": Мати героя-"кіборга" різко відповіла на скандал з Єгоровою (відео)

Мати військовослужбовця Збройних сил України Дениса Поповича, який був убитий в боях за Донецький аеропорт, закликала називати його не загиблим, а тим, хто віддав життя за Україну, передають Патріоти України.

Під час Маршу захисників в Києві жінка зазначила, що її син одним з перших кинувся в бій з гранатометом проти танків. У коментарі "Радіо Свобода" вона також відповіла телеведучій Сніжані Єгоровій, яка образила захисників України, назвавши їх "селюками", які "ні до чого не прагнули в житті".

"Слово "загинув" дуже болюче для нас. "Віддав життя за Україну" – ось так правильно говорити. Всі пишуть "загинули", "сім'ї загиблих"... Ніякі ми не сім'ї загиблих. Ми сім'ї тих, хто віддав життя за Україну. Селюків. Ви мене розумієте.

Мій син з села, не любив місто. Але мав ступінь бакалавра, мав вищу освіту. Він подав до аспірантури, йому прийшов виклик захищати магістра, коли ми його ховали. Ми тут для того, щоб пам'ятали наших синів", – сказала жінка.

З архіву ПУ. Хто має найпотужніший імунітет до COVID-19: Медики розкрили секрет

вівторок, 18 травень 2021, 23:30

Сильний імунітет до COVID-19 формується тільки в семи-восьми відсотків людей, які перехворіли на нього, водночас нерідко найстійкіший отримують пацієнти, у яких перебіг хвороби був важким. Про це, посилаючись на дослідження китайських учених, заявила д...

"Мусор ...бучий, фу": У Києві патрульний у всіх на очах вдарив підлітка, мати написала заяву (відео)

вівторок, 18 травень 2021, 23:20

Інцидент стався 15 травня. "За словами очевидців, підлітки компанією сиділи слухали музику. Вони стали на заваді чоловікові, який косив траву. Він представився співробітником станції та наказав вимкнути колонку, підлітки відмовилися. Зав'язалася перепа...