Ніяких чоловіків: Біля узбережжя Фінляндії відкриють курорт лише для жінок (фото)

Фото: ЗМІ

У липні нинішнього року на одному з приватних островів в Фінляндії почне працювати курорт, куди на відпочинок прийматимуть виключно дівчат і жінок. Таке повідомлення опублікувало авторитетне американське видання New York Post, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости. Наводимо повний текст матеріалу:

"Проект получил название SuperShe. Его запуском займется американская бизнесвумен Кристина Рот из Нью-Йорка.

По ее словам, она решила создать свободную от мужчин зону, посетив похожий курорт в штате Калифорния. Финляндию выбрала потому, что родители ее партнера-финна владеют островом. Когда на продажу выставили соседний достаточно большой клочок земли, она решила его выкупить.

По замыслу Рот, проект SuperShe поможет им сфокусироваться на себе и своем здоровье. Бизнесвумен прямо говорит, что очень любит мужчин, но их присутствие всегда препятствует женскому расслаблению.

"Если рядом есть симпатичный парень, женщины носят помаду и другую косметику, красятся и стараются ему понравиться. Моя идея - заставить женщин сосредоточиться на себе", - резюмировала она".


"Й** вашу мать! Ви вимагаєте колосальні кошти за пасажирські перевезення, а самі не можете замінити трубу, якій 30 років?! Серйозно?!": "Укрзалізниця" потрапила в скандал через потоп в поїзді (відео)

понеділок, 17 травень 2021, 12:36

16 травня в поїзді "Укрзалізниці", який рухався напрямком Рахів - Одеса, стався прорив труби, вагон затопило водою. Про це повідомив у Facebook пасажир поїзду Андрій Мрига, опублікувавши фото та відео затопленого вагону, передають Патріоти України. "Й*...

Плити на 500 років старше єгипетських пірамід! В Україні знайшли загадкове поховання, якому 5 тис. років - вражає своїм виглядом (фото)

понеділок, 17 травень 2021, 12:27

Під час будівництва дороги Н-31 в Дніпропетровській області, при розкопці кургану, розташованого в селі Новоолександрівка, виявили поховання, якому 5 тисяч років. Про це в Facebook написав Олександр Коломійцев, передають Патріоти України. Там же був в...