Ніяких масок та дистанції: Українці вирвалися на відпочинок до Туреччини (відео)

Туреччина при в'їзді до країни не вимагає проходження тесту на коронавірус і після повернення з відпочинку українці не повинні проходити обов'язкову самоізоляцію.

В мережі показали відео з заповненого туристами кафе у Кемері (Туреччина). Країна відкрила свої кордони для іноземних туристів. Відео опубліковано у спільноті Харьков 1654 в Facebook, передають Патріоти України.

Як видно на відео, відпочивальники під час епідемії коронавірусу і карантинних заходів зовсім не дотримуються соціальної дистанції і не носять захисні маски. "А тим часом харків'яни вже на всю відпочивають в Туреччині. Вчора прислали з Кемера", - підписали відео в мережі.

Також в коментарях українці додали, що Туреччина при в'їзді до країни не вимагає проходження тесту на коронавірус і після повернення з відпочинку українці не повинні проходити обов'язкову самоізоляцію.

Резонанс тижня. Хлопці були убитими, а дівчата заслані в радянські табори: Фото сестер і братів Бандери - їх доля була трагічною

неділя, 11 квітень 2021, 22:00

У мережі показали архівні фото та портрети сестер і братів провідника Організації українських націоналістів Степана Бандери. Загалом у нього було троє братів та троє сестер. Кожен із них став діячем націоналістичного руху й за це отримав найжорстокіші ...

Навмисно не вигадаєш: У Одесі трамвай перевищив швидкість, вилетів на дорогу та став винуватцем ДТП (фото)

неділя, 11 квітень 2021, 21:58

У неділю, 11 квітня, в Одесі трамвай зійшов з рейок через перевищення швидкості, спровокувавши при цьому аварію з автомобілем. Про це повідомляє прес-служба комунального підприємства "Одесміськелектротранс", інформують Патріоти України.