Nike шокує: На картині XVII столітті намальована модна річ, котра з'явилась у широкому вжитку лише на три сторіччя пізніше (фото)

Портрет, виставлений у Національній галереї у Великій Британії, спантеличив любителів мистецтва після того, як 57-річна Фіона Фоскетт із дочкою помітили те, що на намальованому хлопчику одягнені кросівки Nike. Про це пише The Mirror.

Портрет, виставлений у Національній галереї, спантеличив любителів мистецтва після того, як мама з дочкою помітили те, що, зважаючи на все, є кросівками Nike.

На портреті хлопчика, написаному голландським майстром Фердинандом Болом у XVII столітті, зображено восьмирічного хлопчика, який стоїть на передньому плані та тримає кубок.

Підліток одягнений у чорну куртку та плащ, білу сорочку зі скуйовдженими рукавами, шкарпетки баклажанного кольору та чорні черевики. Усі предмети одягу відповідають епосі. Однак під час найближчого розгляду виявляється, що на взутті хлопчика красується біла галочка, напрочуд схожа на знаменитий логотип Nike.

Той факт, що компанія Nike була заснована через сотні років після написання портрета, змусив деяких людей припустити, що цей витвір мистецтва є доказом існування подорожей у часі.

57-річна Фіона Фоскетт помітила незвичайну деталь під час відвідин лондонської галереї зі своєю 23-річною дочкою Голлі.

"Я сказала своїй дочці: "Почекай, на ньому що, кросівки Nike?". Судячи з віку, він, мабуть, взяв до рук першу їх пару. Чи він справді мандрівник у часі?" — розповіла британка The Sun.

Представник Національної галереї повідомив, що вони раді, що ця картина так сподобалася відвідувачам.

"Вона знайшла відгук у людей, коли ми опублікували твіт із проханням перевірити, чи зможуть вони помітити більш "сучасну" деталь, придивившись до взуття восьмирічного хлопчика на портреті", — заявили в галереї.

"Пишуть, що я товста, а ніхто не знає, як я не могла встати у карцері": "Пташка" відповіла своїм критикам

понеділок, 2 жовтень 2023, 20:41

Українська доброволиця-медикиня Катерина Поліщук "Пташка" відповіла хейтерам, які її критикують через зовнішність чи "не таку поведінку в полоні чи після полону". Вона наголосила, що ці "критики" нічого не знають про те, що вона пережила і в реальному ...

Недоімперія, процвітання імпортозаміщення: У Росії за день сталося одразу три аварійні інциденти з цивільними авіалайнерами

понеділок, 2 жовтень 2023, 20:07

2 жовтня в Росії відразу три літаки авіакомпанії "Аерофлот" зламалися за один день, повідомляє The Moscow Times. Так, літак Boeing 777 не зміг вилетіти з Пхукета до Москви через пошкодження шасі. Рейс було скасовано. Пасажирів перенаправили на інші рей...