У Китаї 19-річна дівчина потрапила до лікарні в критичному стані з хворобою мозку після того, як видавила прищик на носі. Так, мешканка провінції Чжецзян потрапила до медустанови з температурою 39 градусів - лікарі діагностували у неї менінгіт на початковій стадії, передають Патріоти України.
Як з'ясувалося, видавивши прищик, дівчина стала страждати від болів в області правого ока. Через кілька днів у неї піднялася температура, а око сильно набрякло.
Причиною хвороби виявився тромбоз кавернозного синуса – порожнини позаду очниці. Цю небезпечну недугу викликає інфекція, яка поширилася на синуси твердої оболонки мозку. Кожен третій пацієнт з даним захворюванням гине.
Зараження може відбутися через ніс, вуха, зуби, синуси. Швидше за все, в даному випадку мікроб потрапив через ранку, що залишилася на місці вичавленого прища. Лікарі призначили дівчині курс антибіотиків. Її стан стабільний, але поки вона залишається в лікарні.
Міноборони запровадило чіткі дедлайни для розгляду заяв військовослужбовців, які самовільно залишили частину (СЗЧ), на повернення до служби, передають Патріоти України. Як повідомляється, у разі подання рапорту через застосунок Армія+, заявку розглядаю...
Регулярне щоденне вживання навіть невеликої кількості оливкової олії може позитивно впливати на артеріальний тиск і загальний стан серцево-судинної системи. Проте міжнародна група науковців дійшла несподіваних висновків щодо впливу насичених жирів, які...