"Ніхто не каже "проєкт" і не літає в Атени на индиках": У соцмережі обговорюють позов 7-класниці проти нового українського правопису

Дехто вважає, що не можна дозволяти дітям звертатися до суду чи критикувати рішення дорослих, а інші підтримали ініціативу дівчинки.

Семикласниця подала позов до суду з вимогою скасувати нову редакцію Українського правопису. Про це повідомили в прес-службі Окружного адміністративного суду міста Києва, передають Патріоти України.

Підставою для позову стало те, що новий правопис ускладнить вивчення української мови і грамотне її використання. У позові йдеться, що Кабмін при прийнятті постанови "діяв за рамками своїх повноважень і не врахував реального стану розвитку української мови".

На даний момент Окружний адміністративний суд вирішує питання про відкриття провадження. Адвокат Дмитро Ільченко, який оскаржив постанову Кабміну, в Facebook пояснив, що дитина сама попросила "щось зробити, щоб не треба було писати "павза" і "проєкт".

У мережі тут же стали коментувати новину.

Благородний метал став легшим в обсязі, але не менш цінним: ​Швейцарські вчені створили нову форму золота з властивостями пластика

субота, 18 січень 2020, 9:04

Швейцарські вчені створили нову форму золота, яка важить в 5-10 разів менше, ніж зазвичай. Для цьогобули використані білкові волокна і полімерний латекс, після чого туди вставили тонкі диски з нанокристалів золота, зазначають Патріоти України.

Не вперше і мабуть не востаннє: Хрещатиком знов пронісся забіг абсолютно голих чоловіків (фото 16+)

субота, 18 січень 2020, 8:22

У п'ятницю, 17 січня, в центрі Києва невідомі чоловіки влаштували забіг "в чому мати народила". Підтверджуюче фото розмістив у Facebook журналіст Анатолій Яворський, зазначають Патріоти України. Автор поста також продемонстрував хід акції, показавши ві...