Ніхто не стримував сліз: У Миргороді попрощалися з убитою на Донбасі молодою військовою ЗСУ (фото)

У Миргороді, Полтавської області попрощалися із військовою ЗСУ Ярославою Никоненко, яка загинула на Донбасі від кулі снайпера. Фото з прощальної церемонії у Facebook опублікував депутат Київської міськради В'ячеслав Непоп. Поховали захисницю України на Алеї Героїв у Миргороді у п'ятницю, 18 жовтня, передають Патріоти України.

"Сьогодні (17 жовтня. – Ред.) у сто першій бригаді попрощалися із Ярославою. Квіти, прапори, сльози, опущені голови, заплакані дівчата у камуфляжі і чоловіки, які насилу стримували емоції. Дивишся на фото усміхненої дівчини, і неможливо повірити в її смерть. Такі молоді, красиві, повні сили і любові українці не повинні вмирати!" – написав він.

"Смуток і відчай. Війна забирає у нас найкращих. Але навіть із такими болючими втратами – ми вистоїмо і переможемо. Спасибі, Ярославо, за молоде життя, за мужність, за рішучість зробити вчинок", – додав Непоп.

Фотограф Роберто Травано у Facebook опублікував знімок, на якому відображено прощання матері Никоненко зі своєю донькою.

"Один із найкращих": Ілон Маск висловився про українського конструктора

субота, 11 липень 2020, 15:59

При цьому Маск написав прізвище Сергія Корольова і українською, і російською мовами. "Я розмовляв із сім’єю Корольова сьогодні. Він був одним із найкращих", – коротко зауважив він. Що розповів внук вченого. Внук академіка Андрій Корольов вже підтвердив...

Будьте уважні, плануючи подорож: Хорватія та Чорногорія змінила правила в'їзду для українців

субота, 11 липень 2020, 15:45

До цього часу Хорватія була єдиною країною ЄС, яка впускала українських туристів без обмежень. У Хорватії запровадили обов'язкову 14-денну самоізоляцію при в'їзді для громадян третіх країн, зокрема і українців. Уникнути таких обмежень можна лише при на...