Ніхто не зізнається: У Місяць врізалася потужна ракета, утворивши два великі кратери

Невідома ракета, яку NASA відстежував на орбіті Землі з 2015 року, врізалася у Місяць. На супутнику планети після цього утворився новий подвійний кратер, який зафіксував орбітер NASA Lunar Reconnaissance, передають Патріоти України.

У космічному агентстві уточнили, що перший кратер має розмір 18 метрів, другий - 16 метрів. "Це може вказувати на те, що ракета мала великі маси на кожному кінці: зазвичай у витраченої ракети маса зосереджена на кінці двигуна, а решта ступеня здебільшого складається з порожнього паливного бака", - пояснили в NASA.

Також зазначили, що падіння ракети на Місяць стало несподіванкою для фахівців.У NASA визнали, що не можуть ідентифікувати ракету, яка впала на супутник Землі.

Як повідомляє інформагентство, вчений Білл Грей, який спеціалізується на орбітальній динаміці, перший помітив об'єкт і вирахував його траєкторію. Він припустив, що це ступінь ракети SpaceX Falcon, що залишився після запуску у 2015 році. Однак в Ілона Маска це спростували, і згодом дослідник визнав, що помилився.

Наступним припущенням стала китайська місячна місія 2014 року. У свою чергу, міністерство закордонних справ Китаю заперечує, що це ракета-носій від місії Чан'є-5 і стверджують, що залишки їхньої ракети згоріли при вході в атмосферу Землі.

"Фахівці NASA не припускають, чия ж ця, така важка ракета врізалася в Місяць, залишивши на ній кратери, які можна порівняти з іншими відомими кратерами", - сказано в статті. Жодне агентство не відслідковує переміщення космічного сміття так далеко від Землі, і вся ця ситуація говорить про назрілу потребу уважніше спостерігати за уламками ракет у далекому космосі, повідомляє CNN.

Головні ролі та набагато вищі гонорари: Зірка серіалу "Знахар" розповіла, як в Україні раніше "трусилися над російськими акторами" (відео)

п’ятниця, 12 серпень 2022, 22:53

Відома акторка родом із Києва Катерина Кузнєцова, яка з 2009 року будувала кар'єру в Росії, розповіла, що в Україні дуже поважали артистів із РФ і тим самим принижували вітчизняних. Росіяни отримували не лише головні ролі, а й набагато більші гонорари....

Встигнути на 'останній потяг' до цивілізованого світу: На кордоні з Естонією величезні черги охочих залишити РФ (відео)

п’ятниця, 12 серпень 2022, 21:57

На російсько-естонському кордоні у напрямку Естонії вишикувалася велика черга автомобілів. У мережі публікують відповідні відео. За словами очевидців, всього в черзі 753 транспортні засоби. З них 297 – це легкові автомобілі. Люди скаржаться, що черга п...