"Ніхто з кримських татар не сягав таких високих державних посад": Джемілєв розповів, чим його "засмутив" Умєров

Кримськотатарська громадськість дуже радіє призначенню Рустема Умєрова міністром оборони, сказав лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв в інтерв'ю NV. Після чого жартома зауважив, що міністр дечим «завинив» перед ним, передають Патріоти України.

Знаменитий дисидент і політик зізнався, що навіть «поскаржився» на свого колишнього помічника Умєрова президентові Володимиру Зеленському. «Я ним вже незадоволений, і президенту про це казав. Коли мені 13 листопада [2023 року] виповнилося 80 років і президент вручав мені відзнаку Героя України, то поцікавився, як мені робота Умєрова на посту міністра. А я кажу: несправедливий він міністр. На день народження [голови Меджлісу] Рефата Чубарова 22 вересня 2023 року ЗСУ вразили будівлю штабу Чорноморського флоту в Севастополі. А ось мені якогось такого подарунка він не зробив, навіть моста ніхто не підбив», — пожартував Джемілєв.

За словами лідера, за 240 років ніхто з кримських татар не сягав таких високих державних посад як Рустем Умєров. Він з гордістю згадав, що перш ніж погодитися стати міністром оборони, Умєров попросив у президента Зеленського окремо обговорити це питання із Джемілєвим. «Я йому тоді сказав: якщо ти щось зробиш негідне, то це відобразиться на всьому нашому народові. Мені здається, він це зрозумів», — сказав Джемілєв.

Джерело: НВ

Нововведення набуде чинності з червня: Кабмін змінив правила надання субсидій переселенцям

неділя, 26 травень 2024, 8:56

В Україні через складну економічну ситуацію багато домогосподарств отримують житлові субсидії. Урядом прийнято рішення про відновлення з червня 2024 року загального порядку призначення та виплати житлових субсидій і пільг для осіб, які отримували такі ...

Не підведуть! ТОП-5 автомобілів, які краще купувати не новими

неділя, 26 травень 2024, 8:43

Уживані автомобілі - це завжди ризик з точки зору надійності, оскільки ймовірність виникнення проблем з ними значно вища, ніж з абсолютно новими машинами, пише avtosota.com. Проте існує безліч автомобілів, які цінуються за надійність і міцну конструкці...