"Нікого не залишила байдужим": У центрі Києва помітили "українську Кім Кардашьян" (фото)

У Києві під час святкування Дня Незалежності України 24 серпня помітили ефектну жінку, яку порівняли зі знаменитою моделлю і телезіркою Кім Кардашьян. У червоній сукні вона прогулювалася Хрещатиком у компанії супутника. Фото розмістив на своїй сторінці у Facebook фотограф Костянтин Гришин, повідомляють Патріоти України.

"Після параду", – написав він. Судячи зі знімків перехожі, як і фотограф, звернули увагу на жінку.Хіти тижня. "Одна из торговок сказала, что нас еще никто и никогда так не унижал. И она имела ввиду не только рынок. А еще она в 2014-м очень радовалась оккупации", - Кримський бандерівець (фото, відео)

вівторок, 19 листопад 2019, 22:30

"ПРИСЯГУ ДВІЧІ НЕ ДАЮТЬ. Слово "гідність" для цих людей далеко не пустий звук": не изменившие присяге украинские военные из Крыма отметили 15-летие тактической группы "Крым" (тактическое соединение Воздушных сил Украины из состава воздушного командован...

Хіти тижня. Над цим ламали голову сотні людей: Як українець знайшов скелет, що не давав спокою нацистам і комуністам (фото)

вівторок, 19 листопад 2019, 22:00

Ось уже дев'яносто років археологи намагаються встановити, чий скелет знайдено у Празькому граді. Датовані Х століттям людські рештки у 1928 році виявив український археолог Іван Борковський. Вони не давали спокою як нацистам, так і комуністам - ті й і...