Ніколи не було: У російській школі урочисто відкрили туалет

В туалеті є всі зручності: гаряча вода, пластикові вікна і відкриваються кватирки.

У Козьма-Дем'янівській школі Орловської області (Росія) урочисто відкрили перший за 145 років теплий туалет, передають Патріоти України.

Як повідомила місцева газета "Знамя труда", із закінченням будівництва школярів привітали голова адміністрації, начальник відділу освіти та інші чиновники райадміністрації. Директор школи Наталія Полякова переживала, що роботи не встигнуть закінчити до опалювального сезону, але робітники зробили швидко. В туалеті є всі зручності: гаряча вода, пластикові вікна і відкриваються кватирки.

Зводилося санітарно-гігієнічне приміщення господарським способом. На будівництво, підключення комунікацій та внутрішні роботи знадобилось 2 місяці та 909 116 рублів.

Жінка помила підлогу в ванній і померла - причина жахнула всіх

середа, 12 серпень 2020, 9:55

34-річна Селія Сеймур помила підлогу в ванній і раптово втратила свідомість - зусилля медиків були марні, через чотири дні вона померла. Причина її смерті вразила не тільки лікарів, тепер і інших попереджають про небезпеку. Про це повідомляє Mirror, пе...

За добу в Україні додалося майже 1,5 тис. хворих на COVID-19: Тривожна статистика МОЗ на 12 серпня

середа, 12 серпень 2020, 9:18

Станом на ранок середи, 12 серпня, в Україні офіційно підтверджено 84 548 випадків коронавірусної інфекції. З них 1 433 - виявлені за минулу добу, передають Патріоти України. Від COVID-19 в країні померли вже 1 970 осіб (+19 за добу), а 45 686 пацієнті...