Ніколи не пізно? В Індії 70-річна жінка народила первістка - вона намагалася завести дитину 45 років (фото, відео)

В Індії 70-річна жінка народила за допомогою екстракорпорального запліднення (ЕКЗ). На світ з'явився хлопчик, який став першою дитиною пари. Як передає cayman.loopnews.com, чоловік і дружина проживають у віддаленому селі Кемора в індійському штаті Гуджурат. Їхній первісток народився в жовтні поточного року, передають Патріоти України.

70-річна Джівунбен Рабарі та її 75-річний чоловік Малдхарі розповіли, що намагалися завести дитину 45 років. Вік породіллі підтвердили місцеві ЗМІ. Крім того, в мережі з'явилися кадри з лікарні. Медперсонал, як видно на відео, фотографувався з незвичними "молодими батьками", коли ті сиділи у фоє будівлі.

Доктор Нареш Бханушалі заявив: "Коли вони вперше прийшли до нас, ми сказали, що в них не може бути дитини в такому похилому віці, але вони наполягли".

Як зазначив співробітник медичного центру, багатьом членам сімей Джівунбен і Малдхарі вдалося заводити дітей у пізньому віці. Лікар зізнався, що в його практиці подібних історій до цього не було. "Це один із найбільш рідкісних випадків, які я будь-коли бачив!" – сказав Бханушалі.

Зазначається, що ЕКЗ може бути ефективним і після менопаузи, яка середньостатистично настає у жінок у 49-52-річному віці.

"Ми з Ігорем гуляли по "Азовсталі": "Дружина товариша хотіла череп українця": вдова Мангушева розповіла, де той для своїх виступів взяв череп українського бійця

четвер, 23 березень 2023, 5:45

Вдова російського найманця Ігоря Мангушева, який виступав в окупованому Донецьку з черепом "українського військового", цинічно розповіла, що череп полеглого захисника вони знайшли, коли гуляли "Азовсталлю", і Мангушев забрав його, бо "дружина якогось т...

Причина була шокуючою: У Польщі жінка померла наступного дня після успішних пологів

середа, 22 березень 2023, 23:29

У Польщі в місті Ґлоґув у Нижньосілезькому воєводстві 38-річна жінка, яка перебувала в місцевій лікарні, померла наступного дня після успішних пологів. Причиною трагедії могло стати те, що породілля вживала наркотики. Про це пише польське видання wpros...