"Ніколи не продам": Олег Блохін розповів, які суми пропонували за його "Золотий м'яч"

Легендарний «динамівець», а також колишній тренер збірної України Олег Блохін відверто розповів про те, скільки пропонували за «Золотого м'яча», який завоював за підсумками 1975 року.

Олег Блохін став першим українцем, який завоював "Золотий м'яч"«Пропонували великі суми. І не один раз. І зараз пропонують. Суми найрізноманітніші: десятки, сотні тисяч у валюті. Але я не розглядаю варіант продажу», - повідав Олег Володимирович в своєму особистому блозі на сайті« Трибуна» , зазначають Патріоти України.

Також Блохін, який після відходу з київського «Динамо» в квітні 2014 роки так більше нікого і не тренував, назвав кращих наразі українських футболістів: «Зінченко, Малиновський, Ярмоленко, Забарний ... Стоп, зараз когось забуду і ненавмисно ображу (сміється). У нас хороші хлопці, п'ятірку вибрати буде складно».

А ще Олег Володимирович поділився секретом, як не втратити мотивацію після досягнення певних висот - таких, наприклад, як завоювання «Золотого м'яча».

«Коли в 23 роки тебе визнають кращим футболістом Європи ... Складно, звичайно, не втратити голову. Можна і розчинитися. Але потрібно постійно ставити перед собою ще вищі цілі і завдання. Забив 100 м'ячів - забити 150. У цьому сезоні забив 15, в наступному треба 20. Виграв один "Золотий м'яч" - потрібно прагнути до наступного. Якщо не буде мотивації - швидко прийдеш в непридатність», - підсумував Блохін.


"Цього вже не можна уникнути": Авторитетний турецький учений прогнозує скору загибель Чорного моря

вівторок, 30 травень 2023, 2:40

Один із найвідоміших турецьких геологів доктор Осман Бекташ заявив, що глобальне потепління призведе до вимирання багатьох видів у Чорному морі. Цього вже не можна уникнути, переконаний він. . Чорне море складається з трьох шарів: нижній шар, що місти...

Що буде, коли штучний інтелект досягне сингулярності та чи буде він здатен убити людей: Вчені дали прогноз

вівторок, 30 травень 2023, 0:28

Різноманітні штучні інтелекти (від чат-ботів до нейромереж і автопілотів у авто), які стрімко захоплюють світ, здаються для людства розвагою та чимось, що покращить наше життя у вже недалекому майбутньому. Але, ймовірно, коли ШІ досягне сингулярності, ...